آروین تال کارما(وین تال)

آروین تال کارما(وین تال)

خلاصه فعاليت

تولید کننده درب ،نرده، حفاظ، نرده راه پله و نرده اسپیرال

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره مجموعه آروین تال کارما:

وینتال در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را از یک کارگاه کوچک آغاز نمود. از همان ابتدا بنا را بر تولید با کیفیت و تعهد به مشتریان گذاشتیم. شرایط برای یک تازه کار بسیار سخت بود اما با پشتکار و توکل به خدا، از سنگهای پیش رو پله ای برای صعود ساختیم. پیشرفت مداوم و پایان ناپذیر دست نیافتنی به نظر می آمد اما هر بار بازخورد مثبتی از مشتری به ما می رسید گویی موتور پیشروی را چند برابر قدرتمندتر می کرد. اکنون که سالها از آن روزها می گذرد، با افتخار به راه پیموده شده می نگریم. وینتال آهنگری درب، نرده و حفاظ را در کنار تجربه کار سنتی به صورت مدرن پیش گرفته و توانسته به بالاترین سطح کیفی و اعتباری برسد تا در ضمره آتش کاران حرفه ای این صنعت قرار گیرد.

از مهمترین اهداف گروه صنعتی وینتال رضایتمندی مشتری، گسترش تنوع محصولات و قرارگیری در بین ۳ برند برتر خاورمیانه است. همواره تلاش خواهیم کرد تا با دوری از کلیشه ها طرحههای بدیع ، متنوع و اختصاصی به مشتریان عزیز عرضه بداریم.

استفاده از نیروی کار جوان و کارآفرینی هر چه بیشتر از سیاستهای اصلی این گروه بوده تا خدمتی به ایران عزیز، سرزمین کاوه آهنگر نموده باشیم.

موضوع فعالیت:

تولید درب ، نرده، حفاظ، نرده راه پله و نرده اسپیرال

در تولید محصولات وینتال از بهترین متریال آهن و مرغوبترین پروفیلها استفاده می شود. بنا به نظر و خواسته مشتریان گروه طراحان طبق اندازه ساختمان و سلیقه مشتری طراحی را انجام داده و جهت دمیده شدن روح به سازه بسیاری از قطعات دست ساز تولید می گردد.

محصولات وینتال عمدتا در ۳ کروه قرار می گیرند:

۱- درب ; شامل طرحهای فرفورژه ، کلاسیک و مدرن

۲: حفاظ ; شامل داخل دیواری، روی دیواری، پنجره، شاخ گوزنی و بوته ای

۳: نرده ; شامل اسپیرال، راه پله و جان پناه

نشانی پستی

تهران: خیابان دولت، خیابان وارسته، خیابان بهرنگ، ساختمان دروس، واحد ۵

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکنندهنظرات