وینوپلاستیک

وینوپلاستیک

خلاصه فعاليت

تولید کننده لوله و اتصالات یوپی وی سی PVC-U

اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت وینوپلاستیک:

شرکت تولیدی وینوپلاستیک یکی از شرکتهای فعال در صنعت تولید لوله و اتصالات پلیمری درایران است.این شرکت رسما فعالیت خود را از سال ۱۳۵۸ آغاز نموده است و هم اکنون تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین کارخانجات تولیدی لوله و اتصالات PVC-U (پی‌وی‌سی  سخت) گردیده است.

وینوپلاستیک اولین تولید کننده لوله‌های سایز بالای پی‌وی‌سی سخت در کشور (سایزهای ۷۱۰ تا ۱۲۰۰ میلیمتر) و تنها تولید کننده لوله‌های سایز ۱۲۰۰ میلیمتر در خاور میانه است. این شرکت، همچنین تنها تولیدکننده لوله و اتصالات PVC-U (پی‌وی‌سی سخت) با گستره وسیعی از اندازه‌ها، از ۲۰ تا ۱۲۰۰ میلیمتر، و با فشار کاری ۴ الی ۲۵ اتمسفر است که سیستم اتصالات آن به دو صورت چسبی و اورینگی (push-fit) بوده و با ۱۲ خط اکسترودر و ۶ خط تزریق، دارای ظرفیت تولید بیش از ۳۰هزار تن در سال می‌باشد.

این شرکت تولیدی و صادراتی ، با رعایت استانداردهای بین‌المللی در صنعت تولید لوله و اتصالات پلیمری  و بکارگیری نیروی انسانی کارآزموده و مجرب و آشنا به علم روز دنیا ،مدیریت علمی و متعهد، و داشتن مدرن‌ترین دستگاه‌ها و کامل‌ترین آزمایشگاههای تولید لوله و اتصالات پلیمری، علاوه بر موفقیت در حوزه تولید داخلی هم اکنون بزرگ‌ترین صادرکننده لوله و اتصالات PVC کشور هم می‌باشد و تاکنون به کشورهای عراق ،افغانستان، ارمنستان،ترکمنستان، امارات متحده عربی و گینه صادرات داشته است.

شرکت وینوپلاستیک ،بعنوان بزرگترین کارخانه تولید لوله و اتصالات پی‌وی‌سی سخت در استان تهران، علاوه بر نوآوری در تولید لوله‌های سابداکت چندکاناله و لوله‌های ضدصدا، طبق نامه شماره ۶۰/۶۹۸۲۶ وزارت صنایع به عنوان تولیدکننده انحصاری لوله‌های PVC-U سایز ۸۰۰ الی ۱۲۰۰ میلیمتر در ایران معرفی  گردیده است.

وجود مزیت‌های فراوان، همراه با تنوع تولید در سایز و فشارهای کاری، کیفیت بالای محصولات و رعایت کلیه استانداردهای مواد اولیه، محصول و فرآیند، داشتن تکنولوژی برتر، مدیریت علمی و تجهیزات مدرن و داشتن آزمایشگاه همکار اداره استاندارد، شرکت وینوپلاستیک را به عنوان یک تولیدکننده برتر و تأمین‌کننده بخشی از نیازهای شبکه‌های آب و فاضلاب کشور، در کنار و همیار شرکت‌ آب و فاضلاب و جهاد کشاورزی قرار داده است.

موضوع فعالیت شرکت:

تولید کننده لوله و اتصالات یوپی وی سی PVC-U

انواع تولیدات:

- تولید کننده لوله و اتصالات مخصوص فاضلاب ساختمانی

- تولید کننده لوله و اتصالات مخصوص فاضلاب شهری

- تولید کننده لوله و اتصالات مخصوص آبرسانی تحت فشار

- تولید کننده لوله و اتصالات مخصوص مخابرات

- تولید کننده لوله مخصوص ناودان و آب باران

- تولید کننده ورقهای UPVC

- تولید کننده پروفیل UPVC

- اولین تولید کننده لوله و اتصالات  power-sealدر ایران (بدون نیاز به حرارت و با آب بندی کامل و رفع کامل انقباض و انبساط)

افتخارات و استاندادها:

- بزرگترین صادر کننده لوله و اتصالات یو پی وی سی  کشور

- دارای گواهینامه های بین المللی  (ISO  ۹۰۰۱:۲۰۰۸ – ISO 10002 – ISO 10004 – ISO 17025 – OHSAS 18001 – ISO 14001)

ISIRI 9119 مربوط به فاضلاب ساختمان برابر با  EN 1329

ISIRI 9118 مربوط به فاضلاب شهری   برابر با  EN 1401

ISIRI 9117  مربوط به آب رسانی تحت فشار برابر با  EN 1452

EN 12200 مربوط به لوله های ناودانی

- دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن

- دارای گواهینامه آزمایشگاه همکار اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی

اطلاعات تماس شرکت در حال به روز رسانی می باشد جهت دریافت اطلاعات کامل تر
با شماره ۰۲۱۷۷۸۹۰۵۶۹ تماس حاصل فرمایید

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده



نظرات