طرح وندیداد

طرح وندیداد

خلاصه فعاليت

تولید نانو بتن فوق سبک سازه ای NLWHSC
تهیه و تولید طرح اختلاط بتن های خاص
تولید بتن های HPC، HSC، SCC و LWC
تولید قطعات ساختمانی پیش ساخته سبک بتنی، تولید بتن آماده استاندارد

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت وندیداد:

شرکت مهندسی طرح وندیداد (سهامی خاص) به شماره ثبت ۲۵۳۶۱۹ در سال ۱۳۸۴ با همت جمعی از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های کشور تاسیس گردیده و با هدف ارتقا خدمات عمرانی در زمینه صنعت ساختمان کشور با تکیه بر فناوری های روز به فعالیت خود ادامه داده است. امید دستیابی به جامعه حرفه ای مبتنی بر اصول مهندسی نوین همواره انگیزه اصلی این شرکت دانش بنیان بوده است.

شرکت وندیداد به منظور خدمت به عمران و شکوفایی میهن عزیزمان و ارتقا سطح خدمات مهندسی در پروژه های عمرانی فعالیت داشته و مدیریت این شرکت جهت تحقق اهداف و راهبردهای پایدار مبتنی بر مسئولیت پذیری و جلب اعتماد در بخش صنایع نوین ساختمانی همواره کوشش می نماید.

بتن های سبک سازه ای بتن هایی هستند که علیرغم چکالی کمتر از ۲۰۰۰ کیلوگرم در متر مکعب , مقاومت فشاری بیش از ۱۷۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع داشته باشند . ساخت این بتن ها صرفا با استفاده از سنگدانه های سبک و مقاوم امکان پذیر است.

 

موضوع فعالیت شرکت:

  • تولید نانو بتن فوق سبک سازه ای NLWHSC
  • تهیه و تولید طرح اختلاط بتن های خاص
  • تولید بتن های HPC، HSC، SCC و LWC
  • تولید قطعات ساختمانی پیش ساخته سبک بتنی، تولید بتن آماده استاندارد
  • طراحی و اجرای پروژه های انبوه سازی مسکن
  • طراحی و اجرای پروژه های انتقال آب

 

نانو بتن:

کارایی و خواص بتن تا حد زیادی به مقدار و ابعاد زیر ساختارهای بکار رفته آن مثل درات C-S-H , ژل سیمان و کپیلاری ها بستگی دارد. ذرات در ابعاد نانو خصوصیات فیزیکی و شیمیایی متفاوت و منحصر به فردی را از خود نشان می دهند. طرح اختلاط مبتنی بر نانو مولو نقش قابل ملاحظه ای در بهبود خواص فیزیکی (عملکردی) بتن داشته که ضمن ایفای نقش یک فعال ساز در فعالیت های شیمیایی پوزولانی منجر به تولید بتن با خواص مقاومتی بالا میگردد.نظرات