بازرگانی معین بنیان سپهر

بازرگانی معین بنیان سپهر

خلاصه فعاليت

مجموعه بازرگانی معین عرضه کننده مستقیم محصولات فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، ورق سیاه، روغنی و گالوانیزه، نبشی و ناودانی و همچنین مشاوره، طراحی، محاسبه، تولید و ساخت انواع سازه های فلزی در ایران می باشد

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت بازرگانی معین بنیان سپهر:

مجموعه بازرگانی معین در سال ۱۳۸۸در پاسخ به نیاز بازار آهن آلات کشور به حضور شرکتهای تامین کننده عمده، با دیدگاهی کلان محور و متفاوت پا به عرصه فولاد کشور نهاد.

این شرکت با اتکاء به امکانات، تجربیات و توانایی هایی که در طی سالیان سال گرد آورده است، در پی مشتریانی است که به دنبال کسب رضایت و تجربه کیفی در صنعت فولاد می باشند.

مجموعه بازرگانی معین عرضه کننده مستقیم محصولات فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، ورق سیاه، روغنی و گالوانیزه، نبشی و ناودانی و همچنین مشاوره، طراحی، محاسبه، تولید و ساخت انواع سازه های فلزی در ایران می باشد و خدمات خود را به شکل های B2B و B2C در اختیار مشتریان گرامی، مهندسان و سازندگان معظم (سازمانهای خصوصی و دولتی) در سراسر کشور قرار می دهد.

این مجموعه در سال جدید افتخار دارد با گسترش کادر تخصصی، خدمات  خود را بیش از پیش تقویت نموده و با راه اندازی تلفن گویای ۴۲۵۲۹-۰۲۱ و وبسایت www.umt.ir و سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۴۶۴۶ قیمت روزانه و اخبار لحظه ای بازار آهن و محصولات فولادی را به اطلاع کاربران گرامی برساند.

شرکت بازرگانی معین بنیان سپهر

شماره ثبت : ۳۷۰۵۵۶

موضوع فعالیت شرکت:

عرضه کننده مستقیم محصولات فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، ورق سیاه، روغنی و گالوانیزه، نبشی و ناودانی و همچنین مشاوره، طراحی، محاسبه، تولید و ساخت انواع سازه های فلزی در ایران می باشد و خدمات خود را به شکل های B2B و B2C در اختیار مشتریان گرامی، مهندسان و سازندگان معظم (سازمانهای خصوصی و دولتی) در سراسر کشور قرار می دهد.

این مجموعه در سال جدید افتخار دارد با گسترش کادر تخصصی، خدمات  خود را بیش از پیش تقویت نموده و با راه اندازی تلفن گویای ۴۲۵۲۹-۰۲۱ و وبسایت www.umt.ir و سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۴۶۴۶ قیمت روزانه و اخبار لحظه ای بازار آهن و محصولات فولادی را به اطلاع کاربران گرامی برساند.

سامانه پیام کوتاه

مجموعه بازرگانی معین از سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۴۶۴۶ جهت ایجاد، ارسال، دریافت، تحلیل و مدیریت انبوه پیام کوتاه به همراه چندین امکان ارتباطی سریع و کاربردی موجود در سامانه جهت توسعه موثر مجموعه که در گرو رضایتمندی و حفظ مشتریان قبلی و قابلیت برقراری ارتباط موثر با مخاطبان جدید است، استفاده می نماید.

با استفاده از امکانات سامانه پیام کوتاه، بازرگانی معین قادر است به:

 • ارسال پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی
 • انتشار اخبار مجموعه
 • ارسال خبرنامه شرکت
 • امکان ارسال فلش اس ام اس
 • امکان دریافت پیشنهادها و انتقادات با قابلیت تعریف تعداد نامحدود کاربر
 • نظر سنجی محصولات و خدمات با امکان گزارش گیری آماری و نموداری
 • ارسال لیست قیمت محصولات
 • ارسال اخبار لحظه ای صنعت فولاد کشور و جهان
 • ارسال آخرین اطلاعیه ها به نمایندگان فروش
 • اطلاع رسانی موارد اضطراری (شرایط غیر مترقبه و …)
 • تنظیمات تراکنش های مالی اعضا
 • برگزاری مسابقه با امکان گزارش گیری آماری و نموداری
 • ارسال اتوماتیک پیام تعریف شده برای واژه های تخصصی صنعت فولاد به مشترک درخواست کننده از طریق  سیستم منشی SMS

ضمائم:

گواهی نامه ها

مجموعه بازرگانی معین با استقرار سیستم یکپارچه بر مبنای استانداردهای ISO 18001 – ISO 14001 – ISO 10004 – ISO OHSAS – ISO 9001 موفق به دریافت گواهی نامه های مربوط به آنها از طرف شرکت Zhikcert آلمان نیز گردیده است.

با شناسایی دقیق نیازهای مشتریان محور اصلی فعالیت های خود را محقق ساختن نیاز و رضایت مشتریان قرار داده است.

X اخبار لحظه ای بازار آهنX سازه های فلزیX عرضه کننده مستقیم تیرآهنX عرضه کننده مستقیم محصولات فولادیX قیمت روزانه آهنX مشاوره ساخت انواع سازه های فلزی

مدیر عامل

معین نبیان شهر بابکی

تلفن

42529

فکس

سامانه پیامک: 10004646

نشانی پستی

تهران - جردن - نور - پلاک 8 - کد پستی 19177 - 33369

پست الکترونیکی

info @umt.ir

نوع فعالیت

فروشگاه: توزیع عمدهنظرات