اروم فرید ماشین

اروم فرید ماشین

خلاصه فعاليت

گروه صنعتی اروم فرید ماشین با استفاده از دانش و تخصص داخلی اقدام به طراحی و تولید ماشین آلات تمام اتوماتیک خاموت زن در ایران نموده که
طراح و تولید کننده ماشین الات عمل لوری میلگرد
یکی از موفق ترین شرکت های تولید ماشین آلات CNC در کشور می باشد.
گروه ماشین سازی اروم فرید همچنین در زمینه های طراحی و ساخت ماشین آلات بتن از جمله ماشین بلوک زنی تمام اتوماتیک،دستگاه تیرچه صنعتی وانواع دستگاه های هوشمند CNC فعالیت می نماید.

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت اروم فرید ماشین:

گروه ماشین سازی اروم فرید در سال ۱۳۶۲تاسیس گردید این گروه بدو تاسیس با استفاده از تحقیق و توسعه و نوآوری توانسته به عنوان برترین و بزرگترین طراح و تولید کننده ماشین الات عمل لوری میلگرد در سطح خاورمیانه به شمارآید.

گروه ماشین سازی اروم فرید همچنین در زمینه های طراحی و ساخت ماشین آلات بتن از جمله ماشین بلوک زنی تمام اتوماتیک،دستگاه تیرچه صنعتی وانواع دستگاه های هوشمند CNC فعالیت می نماید.

نمونه هایی از همکاری این گروه با شرکت های بین المللی:

  • -پروژه خط یک قطار شهری اهواز{شرکت کیسون}از سال ۱۳۸۸
  • -پروژه مسکن مهر پرند تهران{شرکت پی ریزان سعادت}۱۳۸۹
  • -پروژه خط ۷ متروی تهران{قرارگاه خاتم الانبیا}۱۳۹۱
  • -پروژه مونوریل قم ۱۳۹۱
  • -کارخانجات تولید تیر برق از جمله: پایه فولاد،مازیار صنعت بابل، آلفا صنعت تهران و پایا فولاد یزد…

شرکت اروم فرید ماشین در شمال غرب ایران در جوار مزارع سرسبز آذربایجان و در کیلومتر ۱۵ جاده ارومیه مهاباد قرار گرفته است.

امروزه در صنایع ساختمان و امور زیربنایی استفاده از بتن و میلگرد متداول بوده و به نسبت سایر سازه ها مقرون به صرفه تر می باشد.

میلگرد جهت تقویت ساختار بتن و جبران مقاومت کششی داخل آن بکار می رود. آرماتورهای عرضی که به دور آرماتورهای طولی و اصلی در شناژها بسته می‌شوند خاموت می گویند. خاموت ها در اشکال مختلف در صنایع ساختمان سازی و پل سازی و سد سازی بصورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

گروه صنعتی اروم فرید ماشین با استفاده از دانش و تخصص داخلی اقدام به طراحی و تولید ماشین آلات تمام اتوماتیک خاموت زن در ایران نموده که یکی از موفق ترین شرکت های تولید ماشین آلات CNC در کشور می باشد.نظرات