تهویه کاران مهر جوان

تهویه کاران مهر جوان

خلاصه فعاليت

شرکت تولیدکننده و مجری کانال های انتقال هوا، صنعتی، تهویه مطبوع، کولر و هواکش صنعتی، دریچه های تنظیم هوا، دیواری، سقفی، دریچه های دسترسی شیرآلات و فن کوئل و دمپرهای بین کانالی، سیستم های شوتینگ زباله

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره تهویه کاران مهر جوان:

شرکت تهویه کاران مهر جوان با بیش از یک دهه فعالیت در طراحی و اجرای کانالهای هدایت هوا، دریچه های تنظیم هوا، دمپرهای بین کانالی، سیستم شوتینگ(شوت زباله) و سایر تجهیزات تهویه هوا و کسب تجربه های لازم در این صنعت ، همواره می کوشد که با تلاش بیشتر و مدیریت برتر در تولید و نوآوری محصولات خود جایگاهی بالاتر و قابل قبول تر را نزد صاحب نظران این صنعت کسب نماید .

همچنین شرکت تهویه کاران مهر جوان با بهره گیری از تکنولوژی های جدید جهت طراحی،ساخت و اجرای شوتینگ زباله و انواع دریچه و کانال های هوا و کسب تجربه های لازم در این صنعت همواره می کوشد که با تلاش بیشتر با مدیریت برتر در تولید و نوآوری محصولات خود جایگاهی بالاتر و قابل قبول را نزد صاحب نظران این صنعت کسب نماید.

برند برسا تحت نام شرکت تهویه کاران مهر جوان در زمینه تولید کانالهای تهویه و انتقال هوا ،تولید دریچه های تنظیم هوا و دمپرهای بین کانال و طراحی ،اجرا وتولید سیستم های نوین شوتینگ زباله فعال می باشد.

موضوع فعالیت:

۰ طراحی، تولید و اجرای کانال های انتقال هوا، صنعتی، تهویه مطبوع، کولر و هواکش صنعتی

۰ طراحی و تولید و اجرا دریچه های تنظیم هوا، دیواری، سقفی، دریچه های دسترسی شیرآلات و فن کوئل و دمپرهای بین کانالی

۰ طراحی و اجرا سیستم های شوتینگ زباله

ضمائم:

مشاهده کاتالوگ: کاتالوگ دریچه های تنظیم هوا و دمپر های بین کانالی، کاتالوگ سیستم شوتینگ زباله، کاتالوگ کانال های تهویه هوا

تلفن

66080376-9

فکس

66038327

پست الکترونیکی

info@tkj.ir

تلفن همراه

09123265358

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

آدرس کارخانه

شهریار- بلوارآزدگان- بوستان دوم- نبش اولین چهارراه - پلاک 84

تلفن کارخانه

65684564-7

فاکس کارخانه

65684568


نظرات