مهندسین مشاور طراحان پی پژوه

مهندسین مشاور طراحان پی پژوه

خلاصه فعاليت

حفاری،آزمایشهای برجا و آزمایشگاهی،مطالعات ژئوتکنیک در خشکی و دریا
طرح و اجرای انواع سیستمهای پایدارسازی گود مانند نیلینگ و انکراژ
طراحی و اجرای روشهای بهسازی خاک های مسئله دار
آزمایشگاههای مستقر خاک،بتن و آسفالت

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره مجموعه مهندسین مشاور طراحان پی پژوه:

بدون تردید آینده روشن تر در انتظار کسانی است که نگاه ژرف اندیش خویش را نسبت به مسائل پیش رو ،معطوف به تواناییهای علمی و فراگیر خود سازند.

مهندسین مشاور طراحان پی پژوه این افتخار را یافته است که با ترکیبی از افراد دارای تحصلات آکادمیک

بالاو افرادی با تجربه بیش از ۳۰ سال در پروژه های مختلف اجرایی و ملی مجموعه دانش و تجربه را در انجام پروژه های مختلف خصوصا در رشته ژئوتکنیک و مقاومسازی به کار گیرد.

رشته ژئوتکنیک و مطالعات و آزمایشهای مربوطه به عنوان اساس طراحی هر نوع سازه بوده و در صورت ضعف در انجام مطالعات ژئوتکنیک سازه ها در دراز مدت دچار مشکلات جدی خواهند شد.

اهمیت علم ژئوتکنیک و مهندسی خاک و پی در سالهای اخیر در کشور چشمگیر بوده و امید است با ورود افراد و شرکتهای متخصص در پروژه های مختلف خصوصا گودبرداریها و طراحی سازه های خاکی، کیفیت ارائه مطالعات و انجام پروژه ها رشد روز افزون داشته باشد.

این مشاور علیرغم سن دوساله تاسیس خود با بهره گیری از تجارب ۳۰ ساله مدیران بزرگ کشور در هیات مدیره خود و استفاده از دانش روز جوانان فعال،اقدام به اخذ صلاحیت مشاوره از سازمان مدیریت و برنامه ریزی نموده تا بتواند نقش کوچکی در راستای تحقق اهداف سازندگی کشور ایفاد نماید.


موضوع فعالیت:

. حفاری،آزمایشهای برجا و آزمایشگاهی،مطالعات ژئوتکنیک در خشکی و دریا

این مشاور دارای تجهیزات کامل برای حفاری تا عمق ۴۰۰ متر در خاکهای درشتدانه و ریزدانه همراه با اخذ نمونه های دست خورده و دست نخورده به روشهای مختلف بوده و امکان انجام آزمایشهای برجا با تجهیزات روز مانند آزمایشهای برش برجا،بارگذاری صفحه،SPT,CPT,CPTU  را در خشکی و دریا دارا می باشد.جهت تعیین مقاومت خاک و ظرفیت باربری برای احداث سازه های مختلف ،تونلهای زیر زمینی،پلها،ساختمانهای بلند و کوتاه،انجام حفاری های دستی و ماشینی،اخذ نمونه های دست خورده و دست نخورده،انجام آزمایشهای آزمایشگاهی و برجا و ارائه گزارشهای ژئوتکنیک مورد تایید شهرداری و دولتی از خدمات این مشاور می باشد.

. اجرای نیلینگ

طرح و اجرای انواع سیستمهای پایدارسازی گود مانند نیلینگ و انکراژ

این مشاور با کادر تخصصی مجرب و آکادمیک و نیروهای اجرایی با سابقه در اجرای نیلینگ و تجهیزات مدرن استفاده از علم و تکنیک را در اجرای روشهای مختلف پایدارسازی گودها همانند اجرای نیلینگ در خاکهای مسئله دار فراهم نموده و جزو اولین مشاورین ژئوتکنیک می باشد که ضمن دارا بودن صلاحیت قانونی ژئوتکنیک اجرای پروژه های مختلف را در زمینه گودبرداری و اصلاح خاک به انجام میرساند.

تا کنون چندین پروژه  پایدار سازی گود با روش اجرای نیلینگ دارای کارفرمای خصوصی و دولتی  توسط این مشاور به روشهای مختلف مانند : اجرای نیلینگ گود ،انکراژ،استفاده از شمع،استفاده از سازه اصلی جهت پایدارسازی دیواره ها،طراحی،نظارت و اجرا شده است.

. طراحی و اجرای روشهای بهسازی خاک های مسئله دار

اصلاح خاکهای مسئله دار قبل و یا بعد از احداث سازه ها جهت بالا بردن ظرفیت باربری این خاکها به روشهای مختلف مانند روشهای دینامیکی و یا انواع روشهای تزریقی از تخصص های ویژه این مهندسین مشاور می باشد.

در بهسازی خاک لازم است ابتدا با استفاده از نرم افزارهای الملن محدود و یا اجزاء محدود با توجه به روشهای مورد نظر طراحی به صورت دقیق برای حالات قبل و بعد از بهسازی انجام شده و پس از اطمینان از عملی بودن روش خاص اجرا توسط تجهیزات منطبق با شرایط پروژه بر اساس طراحی انجام شده صورت پذیرد.

این مشاور با استفاده از نرم افزارهای ویژه و تجهیزات لازم برای اجرا امکان اجرای دقیق روشهای مختلف بهسازی خاک را قبل و یا بعد از احداث سازه ها فراهم می نماید.

. آزمایشگاههای مستقر خاک،بتن و آسفالت

استقرار آزمایشگاههای خاک،بتن و آسفالت برای پروژه های بزرگ و انجام آزمایشهای مختلف مربوط به خاک،میلگرد،بتن و آسفالت با تجهیزات کامل آزمایشگاهی و نیروهای مجرب از تخصصهای این مهندسین مشاور در قالب صلاحیت ژئوتکنیک می باشد.

ضمائم:

. صلاحیت انجام عملیات اجرایی و مطالعات ژئوتکنیک

. طراحی،نظارت و اجرای نیلینگ با بیش از ۱۰ سال سابقه

دانلود رزومه مجموعه

مدیر عامل

احد شکیبا

تلفن

26760919-26760833

فکس

89783603

نشانی پستی

تهران،سعادت آباد، میدان قیصر امین پور،بلوار شهرداری،خیابان میرزایی غربی،پلاک 6

پست الکترونیکی

info@tarahanpey.com

نوع فعالیت

شرکت: خدماتنظرات