گروه تک سامان هور

گروه تک سامان هور

خلاصه فعاليت

تولید محصولات سبک بتنی

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت گروه تک سامان هور:

گروه تک سامان هور در تاریخ ۸۵/۰۳/۳۱ با شماره ثبت ۲۷۳۷۲۱ در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید. این شرکت در ابتدا تمرکز خود را بر بازاریابی وفروش محصولات سبک بتنی منعطف نمود وبا توجه به سابقه مدیران آن در امور فروش توانست در مدت زمانی کوتاه سهم بزرگی از بازار فروش این نوع محصولات را از آن خود نماید.

میزان فروش در طول سالهای فعالیت از رقم ۱ میلیارد تومان در سال ۱۳۸۶ به حدود ۳/۶ میلیارد تومان در سال ۱۳۸۸ رسید. در سال ۱۳۸۹ تفکر ایجاد واحد تولیدی در شرکت شکل گرفت که این کار با تهیه زمین در اسفند ماه سال ۱۳۸۹ در شهرک صنعتی زاویه رقم خورد. عملیات اجرائی ساخت کارخانه از ۹۰/۰۱/۳۱ لغایت ۹۰/۰۴/۱۰ به صورت شبانه روزی انجام شد ونهایتا در مورخ ۹۰/۰۴/۱۱ تولید آزمایشی انجام شد وپس از رفع برخی اشکالات موجود ، تولید انبوه از ۹۰/۰۶/۰۱ روانه بازار گردید .

گروه تک سامان هور موفق گردید در مورخ ۹۰/۰۳/۰۹ تائیدیه فنی محصول بلوک سبک تک سامان که یک قالب ابتکاری توسط خود شرکت بود را از مرکز تحقیقات ساختمان ومسکن دریافت نماید وهمچنین پس از دریافت پروانه بهره برداری  در تاریخ ۹۰/۰۷/۰۳ توانست گواهینامه فنی محصول را از مرکز فوق الذکر در تاریخ ۹۰/۱۰/۱۳ دریافت نماید.

لازم به ذکر است دارندگان این مدرک معتبر در کل کشور چهار شرکت در این صنعت می باشند که گروه تک سامان هور یکی از آن چهار شرکت می باشد.

دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ از دی – ا – اس انگلستان در اسفند ماه سال ۱۳۹۰ یکی دیگر از افتخارات این شرکت در سال ۱۳۹۰ می باشد. پروسه دریافت نشان استاندارد ملی ایران از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۱ آغاز شد و در تاریخ ۲۹ شهریور ۹۱ از سوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان مرکزی به این  شرکت اعطاء گردید.

 

 موضوع فعالیت شرکت:

تولید محصولات سبک بتنی

گروه تک سامان هور جهت نیل به اهداف خود استراتژیهای زیر را سرلوحه فعالیتهای شرکت قرارداده وتلاش می نماید با بهره گیری وجمع بندی نظرات کلیه طرفهای ذینفع اهداف خود را جامه عمل بپوشاند.
در این راستا تمرکز فعالیتهای بازاریابی براساس منفعت رسانی بیشتر به مشتریان وپاسخ به نیازهای آنان می باشد.

۱- تمرکز بر مشتری
مشتریان چرخ محرکه هر واحد تولیدی می باشند. بدون وجود مشتری ، سازمان امکان بقا نداشته ولذا لازم است نیاز در حال تغییر مشتریان به طور دوره ای پایش شده واز طریق ارائه محصولات جدید ، این نیازها پاسخ داده شود.

۲- ارتقاء کیفی 
کیفیت از نظر مشتری انطباق ادعای فروشنده است با کالائی که تحویل می دهد. این شرکت محوریت فعالیتهای خود را ارتقاء کیفی محصولات قرار داده و در این مسیر تلاش می نماید با ارتقاء سطح کیفی محصولات ، مشتریان را بیش از پیش خشنود سازد.

۳- نوآوری 
رمز پایداری هر سازمانی کشف نیازهای پاسخ داده نشده مشتری است. گروه تک سامان هور با جمع آوری نظرات ونیازهای مشتریان تلاش می نماید بهتر از رقبای خویش بتواند نیازهای مشتریان را پاسخ داده ولذا نوآوری در این شرکت جایگاه بسیار مهمی دارد.

۴- توسعه پایدار
گروه تک سامان هور به توسعه بلند مدت خود می اندیشد . توسعه ای که زیرساخت آن امکانات پیچیده تکنولوژیکی نیست بلکه رضایت مشتری ، خشنودسازی مشتری وتبدیل مشتری به یک شریک تجاری هدف نهایی آن است. در این قالب سود بردن بیشتر مشتری از ناحیه تعامل با این شرکت زیر بنای اصلی توسعه پایدار است .نظرات