سیلیس آرا

سیلیس آرا

خلاصه فعاليت

تولید کننده بلوک بتن سبک اتوکلاو شده

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت سیلیس آرا:

شرکت سیلیس آرا(سهامی خاص) یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی معدنی کانسار پژوه(سهامی خاص)  می باشد، که به منظور تولید بلوک بتن سبک اتوکلاو شده(سیلکس) موفق به دریافت مجوزهای لازم از اداره کل صنایع و معادن استان زنجان گردیده است.
مطالعات اولیه جهت تولید ۳۰۰,۰۰۰m3بلوک بتن سبک اتوکلاو شده(سیلکس) توسط شرکت سیلیس آرا(سهامی خاص) در سال ۱۳۸۵ آغاز گردید و پس از امکان سنجی و مکان یابی عملیات اجرائی آن در زمینی به وسعت ۷هکتار در شهرستان خرمدره استان زنجان در مرداد ۱۳۸۶ آغاز شده است.
به لطف خداوند متعال و همکاری کلیه مدیران و پرسنل، بهره برداری از فاز اول خط تولید پس از احداث حدود ۱۳,۵۰۰m2سالن های خط تولید، ساختمان های اداری، رفاهی، آزمایشگاهی و … و احداث ۴,۵۰۰m2انبار محصول روباز و نصب بیش از ۱,۰۰۰تن ماشین آلات و یک مگاوات برق، در بهمن ۱۳۸۷ افتتاح گردید.
امید است با راه اندازی این خط تولید و احرای فازهای بعدی به منظور تولید انواع پانل های مسلح سقفی و دیواری، گامی مؤثر در صنعت ساختمان برداشته شود.
این شرکت در شهریور ۱۳۸۸ موفق به أخذ گواهینامه فنی در زمینه تولید بتن هوادار اتوکلاو شده AAC-2و انطباق آن با مباحث مقررات ملی ساختمان و استاندارد ISIRI – ۸۵۹۳ از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گردیده و همه ساله تاکنون مورد تمدید واقع شده است.

موضوع فعالیت شرکت:

بلوک بتن سبک اتوکلاو شده حاصل تحقیق و مطالعات پژوهشگران سوئدی بوده که در اواخر سال ۱۹۲۴ به دنیا معرفی گردید. دربیانی ساده از ترکیب سیلیس ، آهک ، سیمان و افزودنی های دیگر تحت فشار و درجه حرارتی معین و طی فرایند شیمیایی کنترل شده این محصول تولید می گردد ؛ بدلیل خواص بسیار مطلوب این محصول از جمله مقاومت فشاری مناسب، عایق در برابر صوت و حرارت ، مقاومت دربرابر آتش ، سبکی وزن و سرعت در نصب و بسیاری از خواص مطلوب دیگر، به سرعت در بقیه کشورهای اروپایی و آمریکایی و همچنین در آسیا توسعه پیدا کرده و هم اکنون بسیاری از شرکت ها در حال تولید این محصول در سراسر جهان می باشند.
ما مفتخریم با تولید این نوع محصول با نام تجاری سـیلکس کـه از خانواده AAC است، پا درعرصه تولید مصالح نوین گذارده و در حد توان خود صنعت ساختمان میهنمان ایران و همچنین کشورهای همسایه و مجاور را در راستای بهینه سازی  یاری دهیم.

ضمائم

دانلود کاتالوگ

 

 نظرات