شیرآلات شادان

شیرآلات شادان

خلاصه فعاليت

ارائه دهنده انواع شیرآلات بهداشتی آشپزخانه در ایران.
فروش و پخش مستقیم انواع شیرآلات ظرفشویی آشپزخانه

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره مجموعه شادان:

امروز پس از ۱۵سال تجربه موثر در صنعت شیرآلات بهداشتی، مجموعه شادان به عنوان یکی از نام های معتبر، از منظر نگرش دانش محور و سیستمی به تولید شیر آلات بهداشتی، در بازار ایران می باشد و با دارا بودن نشان استاندارد ملی ایران و گواهینامه های استاندارد بین المللی ISO شامل مدیریت کیفیت، مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی جهت عرضه شیرآلات با کیفیتی فراتر از انتظار در حوزه محصولات و خدمات پس از فروش آماده فعالیت در عراق و کردستان عراق می باشد.

هسته اولیه شادان در سال ۲۰۰۵توسط مهندسین با رویکرد بهره گیری از توان تیمی کارشناسان متخصص در حوزه صنعت و با هدف ایجاد سازمانی یاد گیرنده پایه ریزی شد. آقای آرمان فعالیت خود را در زمینه شیرآلات بهداشتی از سال ۲۰۰۵ آغاز کرد و به واسطه همکاری با گروه های مختلف تولیدی شیرآلات تجربه اداره مجموعه ای مستقل را کسب کرد.

هدف اولیه شادان ، تولید قطعات شیر آلات اهرمی بود که با توجه به کیفیت پایین شیرهای چینی موجود در بازار در آن زمان از استقبال قابل توجهی هم بین ذینفعان صنعت شیرآلات بهداشتی برخوردار گردید. این استقبال، باعث ارتقاء گروه کاری شادان و تصمیم گیری جهت ثبت شرکت تحت عنوان “شادان گستر ” در سال ۲۰۱۰گردید.

در حال حاضر شیرآلات شادان با گسترش تنوع محصولات و ارتقاء کیفیت و دستیابی به قیمت تمام شده مناسب تر در راستای آبادانی عراق و در جهت منافع هر دو کشور عراق و ایران آمادگی خود را جهت همکاری با واحدهای ساخت و ساز و افرادی که تمایل به گرفتن نمایندگی فروش شیرآلات شادان را دارند اعلام می نماید.

موضوع فعالیت:

ارائه دهنده انواع شیرآلات بهداشتی آشپزخانه در ایران.
فروش و پخش مستقیم انواع شیرآلات ظرفشویی آشپزخانه

شادان گستر، ارائه دهنده انواع شیرآلات بهداشتی آشپزخانه ، در موارد مصرفی روشویی و ظرفشویی با نام های تجاری شاوری، زمرد ، اریس، مهر و اسمارت در ایران و خاورمیانه می باشد.

شادان گستر، ارائه دهنده انواع شیردوش های حمام در مدل های مختلف یونیکا مناسب انواع سلیقه ها می باشد.

کلیه محصولات بهداشتی شادان گستر، دارای تائیده استاندارد ایران می باشند.

تلفن

66751194 - 66703663 - 66748944

نشانی پستی

تهران - میدان امام خمینی - خیابان فردوسی - کوچه طبس - پاساژ 110 فروشگاه آرمان

پست الکترونیکی

Info@Shadangostar.com

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکنندهنظرات