سامان سازان

سامان سازان

خلاصه فعاليت

مشاوره، طراحی، اجرا و خدمات پس از فروش نماهای چوبی
نمایندگی انحصاری ترموود WIEDEHOPF

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت سامان سازان:

شرکت سامان سازان از شهریور ۱۳۸۰ با رویکرد جدید در عرصه نمای ساختمان و با هدف کاربرد فنآوری نوین و انجام خدمات فنی مهندسی شروع به فعالیت نمود و اجرای نماهای ساختمانی نوین شامل نمای آلومینیوم و نماهای ترکیبی و شیشه فریملس در دستور فعالیتهای شرکت قرار گرفت.با توجه به اعتباری که در بخش طراحی و اجرای نماهای مختلف بدست آورد، در سال ۱۳۸۵ اقدام به اخذ نمایندگی سیستم‌های تهویه مطبوع گودمن آمریکا نمود. سپس با تاسیس واحد انرژی‌های نو و جذب کادر فنی مجرب، در زمینه فنآوریهای خورشیدی نیز فعالیت خود را آغاز کرد.

 

علاوه بر این در سال ۱۳۸۸ با هدف تنوع بخشیدن به سبد کالا و عرضه محصولی طبیعی، قابل بازیافت، دوستدار محیط زیست، سازگار با شرایط مختلف آب و هوایی فعالیت خود را به طور جدی در زمینه واردات چوب‌های ترمووود نما و کف ساختمان با اخذ نمایندگی انحصاری ترموود WIEDEHOPF آغاز کرد.

موضوع فعالیت:

مشاوره، طراحی، اجرا و خدمات پس از فروش نماهای چوبی توسط کارشناسان مجرب را دارد. تلاش ما در چهارچوب مقررات سازمان نظام مهندسی کشور و بهره گیری از دانش جهانی، کارکنان مجرب و ارائه خلاقیت و ابتکار در انجام خدمات نوین مهندسی، سبب شده تا طیف وسیعی از آحاد جامعه مخاطب خدمات این شرکت قرار داشته باشند.

ضمائم:

تلفن

۲۲۶۶۱۱۸۲ – ۲۲۶۶۱۱۸۳

فکس

۲۲۶۶۱۱۷۹

نشانی پستی

زعفرانیه، پسیان جنوبی، پلاک ۱۴، واحد ۷۶.

پست الکترونیکی

Info@SamanSazan.Com

نوع فعالیت

شرکت: نمایندگی

آدرس کارخانه

شیراز: چهارراه ستارخان، ساختمان خضرا ۲، طبقه ۸، واحد ۸۸نظرات