گروه صنعتی سجاد فوم

گروه صنعتی سجاد فوم

خلاصه فعاليت

تولید کننده بلوک های سقفی یونولیت وکرومیت و ورق های عایق حرارتی

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری
 

شرح کامل

درباره مجموعه سجاد فوم:

تولیدی سجاد فوم پلاست فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ خورشیدی با پشتکار و ارادهای راسخ و عشق به توسعه و پیشرفت با توکل به خداوند متعال آغاز نموده و با بکارگیری کادر جوان و متخصص جزو بنیانگذاران فروش مواد و مصالح ساختمانی از روش سنتی به روش علمی و مکانیزه میباشد .
در ابتدای اسفند ماه ۱۳۸۸با عنایت خداوند و تلاش همکاران زحمتکش ،موفق به راه اندازی خط تولید یونولیت (پلاستوفوم)ساختمانی با نام تجاری پلاستوفوم مهر گردیده که هم اکنون در ردیف تولید کنندگان برتر این مجموعه در کنار سایر همکاران دارای سابقه دیرینه و درخشان میباشد .
مجموعه سجاد فوم  در این سالها با سر لوحه قرار دادن پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان و بزرگواران این حرفه سعی در بر طرف نمودن ضعف های احتمالی داشته است ، لذا همانطور که در طول این سالهای متمادی به یاری خداوند متعال و شما عزیزان از پس این مهم بر آمدیم ،در حال و آینده نیز امیدواریم با حمایت شما مشتریان گرامی در حفظ کیفیت مطلوب و نو آوری بتوانیم پاسخ گو و خدمتگزار شما عزیزان باشیم .

موضوع فعالیت:

تولید کننده بلوک های سقفی یونولیت

تولید کننده یونولیت جهت استفاده در سقف های تیرچه  کرومیت

تولید کننده ورق های عایق حرارتی و صوتی در ابعاد متفاوت با دانسیته های مختلف

لازم به ذکر است تمام محصولات این مجموعه دارای نشان استاندارد،کند سوز با ابعاد مختلف و دانسیته های دلخواه متناسب با نیاز مصرف کننده می باشد.

یکی از بارزترین ویژگی های یک محصول با کیفیت استفاده از مواد اولیه مرغوب با استاندارد های جهانی و از مواد ۱۰۰% خالص می باشد، که این امر باعث دوام بیشتر و پایداری متناسب تر در کیفیت محصول تلقی می گردد، این مجموعه با رعایت کردن تمام این نکات در جهت  بالا بردن رضایت مشتری همواره سعی در تحقق این مهم را داشته است.

آزمایشگاه و کنترل کیفیت:

با توجه به اهمیت موضوع استاندارد تمامی مجصولات تولیدی در صورت قبولی در آزمایشگاه با تایید مدیریت کنترل کیفیت برای ارسال آماده میگردد.

تلفن

44180510

فکس

44180510

نشانی پستی

تهران- کیلومتر15جاده مخصوص کرج (شهید لشگری)- جنب خیابان 47- پلاک403

پست الکترونیکی

info@sajjadfoam.com

تلفن همراه

09128700026

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

آدرس کارخانه

65438897-65438896

تلفن کارخانه

شهرک صنعتی صفادشت ، خیابان هفتم غربی ، پ ٢٢٠

مدیر فروش

مهندس تقی پور- 09128700026نظرات