به نما سازان رایکا

به نما سازان رایکا

خلاصه فعاليت

مجری اسکلت های فلزی و بتنی و سقف های عرشه فولادی و کوبیاکس و دال مجوف و سقف بابل دک( سقف حبابی)
نمایندگی در زمینه هوشمند سازی ساختمان
نماینده فروش بلوک پوکه ای و سبک
نماینده سقفهای های دکرا و شینگل

اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره مجموعه به نما سازان رایکا:

مجموعه به نما سازان رایکا با مدیریت جناب آقای گنجی پور آماده همکاری در زمینه اجرای کامل سازه های بتنی و فلزی و اجرای سازه های LSF، ICF
مجری سقف های عرشه فولادی و سقف های دال مجوف و کوبیاکس  می باشد.
همچنین این مجموعه در صنعت هوشمند سازی ساختمان ، مشاوره و طراحی سیستم های BMS، اجرا، نصب و راه اندازی تخصصی خانه هوشمند بیسیم آماده همکاری می باشد.

موضوع فعالیت:

مجری سازه های بتنی
مجری سازه های فلزی
اجرای سازه های LSF و ICF
مجری طرح سقف دال مجوف
مجری سقف کوبیاکس
مجری سقف بابل دک( سقف حبابی)
همان سازه های توپی- بلوک شاردک همان سقف دال مجوف
هوشمندسازی ساختمان
اجرای فضای سبز و روف گاردن
استخر و جکوزی های پلیمر پیش ساخته
بلوک پوکه ای سبک در ابعاد مختلف و پوکه معدنی سبک
اجرای کناف و نمای فایبر سمنت و پوشش سقف دکرا و شینگل در استان کرمان و یزد

بابل دک(سقف حبابی)

سقف بتنی تقویت شده ای است که شامل شبکه حباب های پیش ساخته در کارخانه به همراه مش تقویت کننده می باشد. بابل دک، روشی انقلابی برای حذف کردن واقعی بتنی که کاربرد ساختاری ندارد و در میانه سقف قرار دارد و بدین وسیله بار مرده ساختمان به طرز شگفت انگیزی کاهش می یابد.

بابل دک ، بر پایه روش جدیدی با امتیاز انحصاری(روش اتصال مستقیم هوا با فولاد) کار می کند. توپ های پلاستیکی تو خالی که وظیفه ی خالی کردن فضا و حذف بتن اضافی در میان دال را بر عهده دارند، ۳۵ درصد از وزن کل دال را حذف می کنند در خالی که همان ضخامت و مقاومت بیشتری را در مقایسه با سقف های معمولی داراست.

تلفیق توپ های پلاستیکی قابل بازیافت (به عنوان فضاسازها) با بتن، اجازه افزایش ۵۰ درصدی فاصله بین ستون ها را می دهد و می توان دال بتنی را در دو جهت ساخت. این روش می تواند در ساخت تمام ساختمان ها، پارکینگ ها و … مورد استفاده قرار گیرد.

هوشمند سازی

سیستم مدیریت ساختمان (BMS ) یا سیستم اتوماسیون ساختمان (BAS ) به سیستمی اطلاق می شود که در یک ساختمان نصب شده و از طریق اجزای خود کنترل قسمت های مختلف ساختمان و نمایش خروجی های مناسب را برای کاربر امکان پذیر می نماید. قسمت های مختلف تحت کنترل معمولا شامل تاسیسات مکانیکی و سیستم تهویه مطبوع (HVAC) و تجهیزات روشنایی بوده که می تواند به سیستم های ایمنی، آتش نشانی، تنظیم دسترسی، تامین برق اضطراری و … نیز تسری یابد. به طور کلی هدف از استفاده از سیستم های BMS در یک ساختمان تطبیق شرایط کارکرد اجزای مختلف با توجه به شرایط محیطی و نیاز ساختمان در آن زمان است.
در سیستم مدیریت ساختمان بسیاری از اعمالی که ساکنان از روی عادت و بصورت غیر ارادی انجام می دهند توسط سیستم های هوشمند انجام می گردد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه نیروی انسانی شده و بعلاوه کاشه مصارف انرژی، کاهش هزینه های انرژی، کاهش خطاپذیری و افزایش اثربخشی سیستم را به دنبال دارد .با بکارگیری انواع حسگرها در داخل و خارج ساختمان و با بکارگیری یک سیستم واحد می توان بصورت لحظه ای، کنترل تمامی شرایط آسایشی و امنیتی را در اختیار داشت و از آنها در جهت رسیدن به شرایط ایده آل استفاده کرد. برای این منظور، نیاز به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری خاص می باشد که با گرد آوری اطلاعات محیطی و انتقال داده ها به سیستم مرکزی، روند کنترل و مدیریت ساختمان اجرا می گردد.
در ساختمان های هوشمند با استفاده از سیستم خودکار کنترل روشنایی ساختمان، کنترل سیستم سرمایش و گرمایش، کنترل دوربین های مدار بسته، کنترل در ها، کنترل وضعیت های اضطراری همچون آتش سوزی، زلزله و بسیاری کنترل-های هوشمند دیگر، مصرف انرژی به نحو چشمگیری کاهش می یابد .ساختمان هوشمند، ساختمانی است که مجهز به یک زیرساختار ارتباطاتی قوی بود که می تواند به صورت مستمر نسبت به وضعیت های متغیر محیط عکس العمل نشان داده و خود را با آنها وفق دهد و همچنین به ساکنین ساختمان این اجازه را می دهد که از منابع موجود به صورت موثرتری استفاده کرده و امنیت و آسایش آنها را افزایش دهد .

مدیر عامل

مهندس گنجی پور

تلفن

09135020928-03434387348

نشانی پستی

کرمان -خیابان امام جمعه مجتمع تجاری سارا طبقه 3

پست الکترونیکی

Ganjisaze@Yahoo.com

تلفن همراه

09132910422

نوع فعالیت

شرکت: خدماتنظرات