رایا سازه

رایا سازه

خلاصه فعاليت

شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سازه های صنعتی، ساختمانی، نفت و گاز و سوله

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره رایا سازه:

شرکت رایا طرح سازه پس از گذشت ۵ سال از آغاز فعالیت با پشتوانه تجربیات گران‌بها هم اکنون آماده همکاری با شرکت ها و موسسات فعال در زمینه ساخت سازه های فلزی میباشد. پروژه های انجام شده در شرکت رایا طرح سازه تا کنون شامل ارایه خدمات طراحی سازه، تهیه نقشه های شاپ دراوینگ اسکلت فلزی، ساخت و نصب سازه فلزی انواع پروژه های صنعتی، ساختمانی، سازه های صنایع نفت و گاز، سازه های انواع کارخانجات تولیدی و صنعتی می گردد.

در زمینه تهیه نقشه های شاپ دراوینگ، هر یک از این پروژه ها دارای پیچیدگی های خاص خود بوده است. مدل سازی و تهیه نقشه شاپ اسکلت فلزی انواع سازه های مدور مانند پلتفرم های سقف مخازن نفتی و سیلو های کلینکر کارخانجات سیمان، مدل سازی و تهیه نقشه شاپ انواع پایپرک‌های انتقال میعانات گازی (pipe rack) که در نقاط مختلف با تجهیزات مکانیکی تداخل دارند، مدل سازی دیافراگم های صلب درونی سیلوهای سیمان که دارای شیب ها و بازشوهای متعدد و پیچیده میباشند، مدل سازی و تهیه نقشه شاپ سازه های جانبی مخازن نفت خام مانند راه پله (stair case) ، پلتفرم های بازدید و نردبان (ladder) ، به همراه نرده ها (hand rail) و پوشش کف (grating) که علاوه بر پیچیدگی های خاص مدل سازی می‌بایست با زوایای مخازن سازگار باشند، مدل سازی و تهیه نقشه های شاپ سازه های ساختمانی فلزی سنگین و حجیم فلزی که برای سطوح بالای عملکرد لرزه ای طراحی شده و دارای دیتیل های پیچیده و هندسه متغیر میباشند و مدل سازی و تهیه نقشه های شاپ انواع سوله های سبک، نیمه سنگین و سنگین کارخانجات صنعتی که دارای حجم زیاد و پیچیدگی های خاص خود میباشند، البته در کمترین زمان تنها نخشی از خدمات ارائه شده توسط شرکت رایا طرح سازه بوده است .

در حال حاضر شرکت رایا طرح سازه برای تهیه نقشه های شاپ دراوینگ اسکلت های فلزی، از نرم افزار تکلا استراکچرز (Tekla Structures) که در ایران با نام ایکس استیل (XSteel) نیز شناخته میشود، استفاده می نماید. همچنین این شرکت تا کنون بنا به درخواست کارفرما اقدام به تهیه نقشه های بهینه برش (plate nesting) قطعات منفرد (single part) نموده است که تمامی این نقشه ها بصورت بهینه و با هدف بیشترین برش و کمترین پرت و دور ریز ورق های فولادی تهیه شده و به تائید کارفرما رسیده است.

موضوع فعالیت:

۰  طراحی سازه های صنعتی، سوله، ساختمانی، نفت و گاز

ضمائم:

مشاهده رزومه کاری

تلفن

77280604

فکس

77280604

نشانی پستی

تهران- بزرگراه رسالت- خیابان کرمان جنوبی- پلاک 6

پست الکترونیکی

info@rayasaze.com

تلفن همراه

09123265220

نوع فعالیت

شرکت: خدمات

کلمات کلیدی مرتبط


نظرات