گروه صنعتی ره آوران صنعت برق

گروه صنعتی ره آوران صنعت برق

خلاصه فعاليت

محصولات شرکت ره آوران صنعت برق شامل انواع اینورترهای جوشکاری پرتابل ، دستگاه اینورتر گل میخ زن (Studweld) وتفنگی جوشکاری گل میخ زن و …. می باشد.

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت گروه صنعتی ره آوران صنعت برق:

شرکت ره آوران صنعت برق از سال ۱۳۸۴ با بهره گیری از کادر مجرب خود در بخش طراحی و مهندسی فعالیت خود را در ساخت و تولید انبوه بردهای کنترل هوشمند ، شارژرهای باتری و منابع تغذیه سوئیچینگ آغاز نمود .

متخصصین ما با تکیه بر   دانش و تجربه خود در زمینه سیستم های سوئیچینگ و اینورتری و با بهره گیری از آن در صنعت جوشکاری و برشکاری در سال ۱۳۸۶ ، اولین اینورتر جوشکاری پرتابل را با نو آوری در طراحی و ساخت با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی ، سبک ، کم حجم و قابلیتهای منحصر بفرد تولید نمود .

طی این سالها با تلاش بی وقفه موفق به تولید انواع دستگاههای اینورتر جوشکاری آپشنال شده ایم و اخیرا با توجه به پیشرفت هایی که در صنعتی سازی و بهسازی ساختمان کشور محقق گردیده ، گروه صنعتی ره آوران صنعت برق مصمم شد تا رسالت خود را جهت نیل به این هدف به انجام رساند و اولین دستگاه اینورتر گل میخ زن ۲۰۰۰ آمپر (Stud welding ) و تفنگ جوشکاری گل میخ زن ( gun ) را جهت استفاده در سقف های عرشه فولادی به عنوان گامی مهم در این راستا بردارد .

طی این سالها با به روز کردن دانش فنی خود محصولاتمان را بهینه کرده ایم تا با ارائه محصولی با کیفیت بالا به مشتری به واسطه نظارت دقیق تر بر اجزای محصول طبق تخصص هر بخش به مصرف کنندگان مختلفدر جهت ارتقا کیفی محصولات به واسطه این تعامل یاری رسانیم . با حمایت و تشویق مصرف کنندگان و بهره گیری از نظرات ارائه شده توانسته ایم بعنوان مجموعه ای پیشرو از نظر فنی و تخصصی خود را به جامعه صنعتی کشور معرفی نماییم .

محصولات گروه صنعتی ره آوران صنعت برق

محصولات شرکت ره آوران صنعت برق شامل انواع اینورترهای جوشکاری پرتابل ، دستگاه اینورتر گل میخ زن (Studweld) وتفنگی جوشکاری گل میخ زن و …. می باشد.

 

خدمات پس از فروش شرکت

 واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت ره آوران صنعت برق با بهره گیری از کادر متخصص آمادگی خود را جهت ارائه خدمات سرویس و نگهداری منحصر به فرد در حداقل زمان ممکن در اقصی نقاط ایران اعلام می‌‏نماید.

اجاره دستگاه stud welding

roof

اجاره دستگاه گل میخ زن (استادولد) با اپراتور یا اجرای کامل سقف عرشه فولادی،پل سازی و … زیر نظر کارشناسان جوش  بین المللی

 

 نظرات