رنگ سازی ایران

رنگ سازی ایران

خلاصه فعاليت

درباره شرکت رنگ سازی ایران: شرکت رنگسازی ایران اولین تولید کننده رنگ و رزین در ایران از سال ۱۳۱۸ فعالیت تولیدی رسمی خود را آغاز کرده است. همه ی واحدهای موثر بر کیفیت شرکت با برخورداری از سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ بر اساس خط مشی کیفیت شرکت که تولید محصولات با [...]

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت رنگ سازی ایران:

شرکت رنگسازی ایران اولین تولید کننده رنگ و رزین در ایران از سال ۱۳۱۸ فعالیت تولیدی رسمی خود را آغاز کرده است. همه ی واحدهای موثر بر کیفیت شرکت با برخورداری از سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ بر اساس خط مشی کیفیت شرکت که تولید محصولات با کیفیت بالا، رضایت و خلق ارزش برای مشتری و بهبود مستمر است، گام برمی دارند.

شرکت رنگسازی ایران اولین تولید کننده رنگ و رزین در ایران از سال ۱۳۱۸ فعالیت تولیدی رسمی خود را آغاز کرده است.همه ی واحدهای موثر بر کیفیت شرکت با برخورداری از سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ بر اساس خط مشی کیفیت شرکت که تولید محصولات با کیفیت بالا، رضایت و خلق ارزش برای مشتری و بهبود مستمر است، گام برمی دارند. سـه واحد تولیدی رنگسازی، رزین سازی و قوطی سازی در شرکت فعالند. محصولات رنگ های ساختمانی شرکت با نشان دیر آشنای گوزن به بازار عرضه می شود. در طول سالیان، کیفیت همواره بهترین انگیزه مشتریان برای انتخاب محصولات ما بوده و از این رو برای جلب و حفظ اعتماد و اطمینان مشتریان همواره تولید محصولات با کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردها سرلوحه کار ما قرار داشته است. رضایتمندی مشتریان پشتوانه محکم برای رسیدن به اهداف بزرگ ما است.

موضوع فعالیت شرکت:

تولید کننده انواع رنگ های ساختمانی

تولید کننده انواع رنگ های صنعتی

رزین

خشک کن ها

خشک کن های شرکت رنگسازی ایران از مرغوب ترین مواد اولیه داخلی و خارجی با شیوه کاملا کنترل شده تولید می گردد و دارای قدرت خشک کنندگی عالی بوده و در مقابل رسوب دادن مقاوم هستند.

خشک کن سرب: به صورت اکتوات سرب با مشخصات پیوست، خشـک کن، کمـکی بوده و به همراه خشک کن کبالت برای خشک کردن عمقی رزین های آلکید هوا خشک به کار می رود. به علت داشتن خاصیت پلیمریزاسیون، قابلیت پایداری، سختی و مقاومت در برابر آب را افزایش می دهد. در رنگهای آلومینیومی استفاده از این خشک کن توصیه نمی شود.

خشک کن کلسیم: به صورت اکتوات کلسیم با مشخصات پیوست، خشک کن کمکی بوده و به همراه خشک کن کبالت برای خشک کردن عمقی رزین های آلکید هوا خشک به کار می رود. این خشک کن از خواصی مانند خاصیت پخش کنندگی و تر کنندگی برخوردار است و باعث کاهش جذب خشک کن ها به وسیله رنگدانه ها می شود.

خشک کن کبالت: بصورت اکتوات کبالت با مشخصات پیوست، خشک کن اصلی و بسیار فعال اکسایشی است و بعنوان خشک کن سطحی رزین های آلکید هوا خشک به همراه خشک کن های عمقی و کمکی مانند: خشک کن سرب و کلسیم، همچنین بعنوان شتاب دهنده رزین های پلی استر سیر نشده به کار می رود.

 نظرات