راهدار صنعت ماشین

راهدار صنعت ماشین

خلاصه فعاليت

طراحی و ساخت انواع جرثقیل‌های سنگین تلسکوپی چرخ لاستیکی

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت راهدار صنعت ماشین:

شرکت XCMG با بیش از نیم قرن سابقه در طراحی و ساخت انواع جرثقیل‌های سنگین تلسکوپی چرخ لاستیکی شامل  Hydraulic Truck Crane  با ظرفیت باربرداری ۱۶ الی ۱۳۰ تن، All Terrain  با ظرفیت باربرداری ( ۱۳۰ الی ۵۰۰تن ) و جرثقیل‌های سنگین بوم خشک چرخ‌زنجیری Crawler Crane با ظرفیت( ۵۰ الی ۶۵۰ تن ) و Tower crane هایی با ظرفیت (۳ الی ۲۰ تن )توانسته است سهم چشمگیری از بازار جهانی ماشین آلات سنگین را به خود اختصاص دهد.
XCMG با همکاری سازندگان معتبر اروپایی و آمریکایی توانست اصول طراحی و ساخت جرثقیل‌های سنگین را در چین بنا نهاده و به موفقیت‌های بی‌سابقه‌ای دست یابد. کسب عنوان‌هایی چون مقام اول از نظر تولید و فروش محصولات، مقام دوم از نظر سود سالیانه در سال ۲۰۰۸ و عناوین دیگر این شرکت را بعنوان شناخته شده‌ترین تولید کننده ماشین آلات سنگین چین در دنیا معرفی نموده است.
اختصاص ۵۰/۰۰۰ مترمربع فضای تولید و بکارگیری بالغ بر ۳۰۰۰ نیرو متخصص اعم از کارشناس و تکنسین در بخشهای مختلف امکان رقابت را از سایر رقبا سلب نموده است.

موضوع فعالیت شرکت:

ترکیبی از قدرت ، سرعت ، راحتی ، قابلیت کاری مناسب و شاخص های ایمنی پیشرفته در محصولاتXCMG دیده می شود .

جرثقیلهای این شرکت به چهار گروه عمده ذیل تقسیم بندی می گردد :

* جرثقیل های بوم تلسکوپی

* جرثقیل های بوم خشک

* تاور کرین ها

* بالابرهای ساختمانی

خدمات : 

ارائه سرویس و خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی مورد نیاز از جمله فعالیت‌های اصلی شرکت راهدار صنعت ماشین محسوب می‌گردد و از سه بخش اصلی تشکیل می‌گردد:

سرویس و خدمات تحت پوشش گارانتیکلیه جرثقیل ها و تاور کرین های ارائه شده توسط شرکت راهدار صنعت ماشین دارای ۱۲ ماه و یا ۱۰۰۰ ساعت کارکرد گارانتی بوده که از طریق این شرکت ارائه می‌گرددسرویس و خدمات پس از دوره گارانتی

. این شرکت، ارائه خدمات فنی و تامین قطعات یدکی به مدت حداقل ۱۰ سال تضمین می‌کند
سرویس و خدمات ویژه

اطلاع‌رسانی به موقع، آگاهی از انتظارات، پاسخگویی به سوالات و تامین نیازهای مشتریان و بازرسی از دستگاههای مربوط توسط تیم‌های فنی مجرب از جمله فعالیت‌های اصلی شرکت است.
ارائه خدمات مهندسی فروش مبتنی بر اصل مشتری مداری با تکیه بر این دیدگاه که” فروش آغاز روابط ما با مشتری است” اساس سیاست‌های این شرکت را تشکیل می‌‌دهد

 نظرات