آدالان پیشرو آرین

آدالان پیشرو آرین

خلاصه فعاليت

تولید کننده لوله های پنج لایه Pex/Al/Pex با نام تجاری لوله پنج لایه سوپر پنتا پایپ SPP دارای استاندارد ملی

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت آدالان پیشرو آرین 

تولید کننده لوله های پنج لایه Pex/Al/Pex با نام تجاری لوله پنج لایه سوپر پنتا پایپ SPP دارای استاندارد ملی با کد ردیابی ۶۶۳۹۹۰۱۹۲۴  می باشد.

این نوع لوله ها نسل جدیدی از لوله های ترکیبی و تشکیل شده از فلز و پلیمر است. مواد تشکیل دهنده آن کاملا بهداشتی و مطابق با مباحث ۱۴ و ۱۶ قوانین ملی ساختمان می باشد که از نوع PEX-AL-PEX و مطابق با استاندارد ANSI/ASTM 1281-97 نیز می باشد. این لوله ها جایگزینی مطمئن برای لوله های پلاستیکی و آهنی به شمار می رود.

سوپر پنتا پایپ از پلیمری به نام پلی اتیلن شبکه ای ساخته شده است.  تفاوت این نوع پلیمر با سایر پلی‌ اتیلن‌های رایج از قبیل LDPE – HDPE در این است که PEX ساختار مولکولی شبکه ای دارد یعنی‌ طی فرایندی زنجیره های پلیمری آن  با پیوند های عرضی به یکدیگر متصل شده اند که بر استحکام و مقاومت آن افزوده و خواص منحصر به فردی به این گونه از پلی اتیلن داده است. فرایند شبکه ای شدن سوپر پنتا پایپ در مرحلهٔ اولیه به وسیلهٔ رطوبت به طور ناتمام انجام می شود و سپس در حمام مخصوص بخار تعبیه شده  و چرخهٔ شبکه ای شدن  آن کامل می شود.‌ در خصوص دیگر پلی اتیلن‌های ذکر شده باید اشاره کرد که ساختار مولکولی آن ها متشکل از زنجیره های خطی‌ و یا شاخه ای است که استحکام و پایداری نوع شبکه ای شده را دارا نمی باشند. لوله های پنج لایه این شرکت هیچ اثر منفی بر سلامت انسان نداشته و هیچ گونه تاثیری بر رنگ، طعم و بوی آب نمی گذارد. مواد خام PEX که برای تولید لوله های پنج لایه PEX-AL-PEX استفاده می شود از بالاترین کیفیت و بهترین برند تهیه شده است.

لوله های پنج لایه سوپر پنتا پایپ با اتصالات پرسی و یا اتصالات کوپلی این شرکت ارائه می شوند.

موارد مورد مصرف این لوله ها بسیار گسترده است.

موضوع فعالیت:

تولید کننده لوله های پنج لایه Pex/Al/Pex با نام تجاری لوله پنج لایه سوپر پنتا پایپ SPP دارای استاندارد ملی با کد ردیابی ۶۶۳۹۹۰۱۹۲۴  می باشد.

تلفن

71 228 883

فکس

43 236 883

نشانی پستی

ميدان هفت تير خيابان كريمخان زند – نرسيده به خردمند جنوبي – شماره 68

پست الکترونیکی

Info@pentapipe.com

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

آدرس کارخانه

آزاد راه تهران -ساوه - شهرک صنعتی پرندنظرات