آریا شیشه متحرک پارس

آریا شیشه متحرک پارس

خلاصه فعاليت

مجری سیستم شیشه های متحرک در ایران

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت آریا شیشه متحرک پارس:

با توجه به پیشرفت جوامع بشری، افزایش روز افزون جمعیت و ماشینی شدن زندگی ها، استفاده بهینه از تمامی فضای در دسترس، یک مزیت برتری در زندگی به حساب می آید. همچنین با توجه به محدودیت فضاهای در اختیار، استفاده چندگانه از امکانات موجود بصورت یک ضرورت اجتناب ناپذیر در زندگی، کاملا مشهود است.

شرکت آریا شیشه متحرک پارس درابتدای سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه جدیدترین سیستم های فضاساز آلومینیومی برای استفاده بهینه از فضاهای مسکونی، اداری و تفریحی تاسیس شد. این شرکت پس از بررسی شرکتهای فعال و خوشنام و با سابقه در این امر، پس از رایزنی و بازدید از محل کارخانه های شرکتهای مورد نظر در کشور ترکیه، اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت DURUCAM ترکیه نمود. شایان ذکر است که شرکت مذکور از سال ۱۹۹۸ وارد بازار ترکیه گردیده و در حال حاضر با توجه به کیفیت بالای محصولات، تولیدات شرکت فوق به ۱۴ کشور دنیا صادر میشود.

آریا شیشه متحرک پارس مفتخر است، با بهره گیری از دانش و خلاقیت روز در خصوص سیستمهای فضاساز آلومینیومی، به صورت تخصصی از مشاوره و بررسی به همراه طراحی و مهندسی، تا پیاده سازی و اجرا ارائه خدمات نماید.

موضوع فعالیت شرکت:

آریا شیشه متحرک پارس، با اتکا بر خداوند و تجربه چندین ساله اجرای سیستم شیشه های متحرک در ایران، در حال حاضر با ارائه شش نوع محصول شیشه ای متحرک تحت عنوان: “بالکنی PMG30″، ” بالکنی PMG50″ ، ” ریلی PMG60A/B ” ، ” فروشگاهی یا پارتیشنی PMG80-A/B ” و سیستم ” متحرک PMG90 ” و همچنین طراحی و اجرای سقفهای اتوماتیک متحرک، با بهره گیری از مجرب ترین تکنسینها و همچنین پروفیلها و یراق آلات وارداتی متعلق به شرکت DURUCAM ترکیه، آماده سرویس دهی به مشتریان محترم میباشد.

شایان ذکر است که در تمامی مدلهای فوق، با توجه به نوع یراق آلات و پروفیلهای بکاررفته امکان باز کردن تمام درگاه وجود دارد. همچنین با توجه به استفاده از شیشه های سکوریت (نشکن)، سلامت و ایمنی مشتریان عزیز نیز کاملا در نظر گرفته شده است. با توجه به اهمیت کارایی سیستمهای فوق و همچنین حساسیتی که تیم فنی آریا شیشه متحرک پارس نسبت به موارد فوق دارد، گزارشات تست Test Report مدلهای فوق که در کشور سازنده انجام گرفته و به تایید مراجع ذیصلاح کشور متبوع رسیده است، با دقت بررسی شده است، در گزارشات مذکور عمر مفید تمامی مدلها حداقل ۲۲ الی ۲۵ سال تعیین شده که در نوع خود بی نظیر است، همچنین با توجه به گارانتی ۲ ساله و خدمات ۱۰ ساله آریا شیشه متحرک پارس، استفاده از مدلهای متحرک این شرکت از هر لحاظ به نفع مشتریان عزیز میباشد.

 

مزایای استفاده از شیشه های متحرک

دو سال گارانتی کیفیت و عملکرد سیستم (بواسطه استفاده از پروفیلهای آبکاری شده-۱۵ میکرون آبکاری- و یراق آلات بهینه سازی شده).

ده سال خدمات پس از فروش.

ارزیابی سطح رضایت مشتریان از نحوه ارائه خدمات.

تمیزی محیط (درحالت بسته).

عدم نفوذ گرد و غبار، باد و باران به داخل محیط (در حالت بسته).

زیبایی چشم نواز و فوق العاده بواسطه استفاده از شیشه های یکپارچه.

اشغال فضای بسیار کم در محل جمع شدن شیشه ها.

امکان اجرای طرحهای دکوراتیو متحرک.

دارای استاندارد CE اروپا.

دارای گواهینامه ISI 9001 نسخه ۲۰۰۸ درمدیریت کیفیت.

ضمائم:

دانلود کاتالوگ شرکت

 

 

تلفن

66484195 (20 خط ویژه)

فکس

66484195

نشانی پستی

تهران- ولیعصر، پایین تر از پارک ساعی، کوچه دلبسته، پلاک 6، طبقه سوم، واحد 9

پست الکترونیکی

info@ParsMovingGlass.com

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکنندهنظرات