سپید گچ ساوه

سپید گچ ساوه

خلاصه فعاليت

تولید گچ ماشینی،بصورت فله و پاکتی در کیسه های 40 و 50 کیلوگرمی
محصولات افزودنی دار با پایه گچی مانند: گچ پاششی، گچ سیوا ، گچ ساتن(پرداخت نهایی) ، گچ روکش بتون(جیپتون) و … و محصولات افزودنی دار با پایه سیمانی شامل: سیمان پاششی، چسب کاشی ، پودر بندکشی، بتون ترمیمی

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت سپید گچ  ساوه:

شرکت سپید گچ ساوه(سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۶۱/۰۳/۲۴ در اداره ثبت شرکت های تهران طی شماره ۴۴۷۶۹ به ثبت رسید و از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را در منطقه غرق آباد ساوه به دلیل وجود معادن غنی و مرغوب سنگ گچ در زمینه تولید گچ ماشینی با ظرفیت ۵۰۰ تن در روز آغاز کرد و تولیدات خود را که از کیفیت بالایی برخوردار بود بصورت فله و پاکتی در کیسه های ۴۰ و ۵۰ کیلوگرمی در نقاط مختلف کشور از جمله استان مرکزی، استان کرمانشاه ، استان کردستان، استان همدان و مناطق جنوبی کشور توزیع نمود.

دوراندیشی مدیران ، کیفیت بالای محصولات و زحمات پرسنل کوشای این مجموعه شرایط ایجاد بازار عرضه محصولات را در مناطق دیگر از جمله استان تهران و استان قزوین فراهم نمود.

رشد بازار ساخت و ساز و مسکن و تقاضای بازار، شرکت را بر آن داشت که طی چند مرحله اقدام به افزایش ظرفیت و ایجاد تنوع در تولید محصولات خود نماید.

• در سال ۱۳۷۵ افزایش ظرفیت تولید از ۵۰۰ تن به ۱۰۰۰ تن گچ ماشینی در روز
• در سال ۱۳۸۰ افزایش ظرفیت تولید از ۱۰۰۰ تن به ۲۰۰۰ تن گچ ماشینی در روز

از آنجا که صنعت تولید گچ ماشینی با آلودگی های زیست محیطی همراه است این شرکت در راستای اهداف عالیه خود و حفظ منابع طبیعی و محیط زیست ، با صرف هزینه های شخصی و تلاش جمعی از متخصصین ایرانی در سال ۱۳۸۰ اقدام به خرید یک دستگاه الکتروفیلتر با تکنولوژی لورگی(LORGE) آلمان نمود که با اجرای این پروژه ضمن کنترل آلودگی محیط زیست ، شرکت سپید گچ ساوه از طرف سازمان حفاظت محیط زیست بعنوان برگزیده صنعت سبز و از طرف اداره کل صنایع و معادن استان مرکزی بعنوان واحد صنعتی نمونه سال برگزیده شد.

شرکت سپید گچ ساوه در حال حاضر با ظرفیت تولید بیش از ۲۵۰۰ تن انواع گچ و فرآورده های گچی به عنوان پیشرو در صنعت تولید گچ ماشینی و مصنوعات جانبی همواره بر آن بوده است که با مطالعه و برخورداری از آخرین دستاوردهای صنعتی کشورهای پیشرفته جهان گامی در جهت پیشرفت این صنعت در کشور بردارد.

از این رو با استفاده از روش و تکنولوژی روز دنیا با احداث واحد MIXING PLANT در کارخانه سپید گچ ساوه نسبت به تولید محصولات افزودنی دار با پایه گچی مانند: گچ پاششی، گچ سیوا ، گچ ساتن(پرداخت نهایی) ، گچ روکش بتون(جیپتون) و … و محصولات افزودنی دار با پایه سیمانی شامل: سیمان پاششی، چسب کاشی ، پودر بندکشی، بتون ترمیمی و … و کمک به آموزش عمومی مجریان ، کارگران و … با استفاده از افراد مجرب و کارآزموده داخلی و خارجی راه گشای تولید این گروه محصولات در کشور گردید.

شایان ذکر است این محصولات هم اکنون در بازار داخلی و همچنین کشورهای همسایه نظیر کشور ترکمنستان و کشورهای آسیای میانه عرضه می گردند.

همچنین شرکت در سال ۱۳۹۰ با نصب و راه اندازی ۳ خط تولید از شرکت گرلاخ آلمان تولید دیوارک های گچی با ضخامت ۷ ، ۸ و ۱۰ سانتی متری را بصورت انبوه شروع و با کیفیت بالا به بازار عرضه نموده است. شرکت سپیدگچ ساوه امیدوار است که با ارایه محصولات با کیفیت و جدید و ایجاد اشتغال بیشتر در این صنعت بتواند گامی موثر در جهت صنعت گچ و پیشرفت کشور عزیزمان بردارد.

موضوع فعالیت شرکت:

تولید گچ ماشینی،بصورت فله و پاکتی در کیسه های ۴۰ و ۵۰ کیلوگرمی
محصولات افزودنی دار با پایه گچی مانند: گچ پاششی، گچ سیوا ، گچ ساتن(پرداخت نهایی) ، گچ روکش بتون(جیپتون) و … و محصولات افزودنی دار با پایه سیمانی شامل: سیمان پاششی، چسب کاشی ، پودر بندکشی، بتون ترمیمینظرات