فرآورده های ساختمانی عمران البرز

فرآورده های ساختمانی عمران البرز

خلاصه فعاليت

این واحد با ظرفیت تولید بسیار بالا به مدرنترین تکنولوژی های تولید و امکانات آزمایشگاهی مجهز می باشد. برای تولید محصولات در این کارخانه از ماسه سیلیس دار و پودر آهک میکرونیزه به جای خاک رس استفاده می شود. خاک رس یکی از ارزشمندترین منابع طبیعی استان های خط ساحلی می باشدو برای تولید آجرهای سفال سنتی استفاده می شود.

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت عمران البرز:

شرکت فرآورده های ساختمانی عمران البرز(سهامی خاص) در سال ۱۳۷۲ با هدف تولید آجر و بلوک ماسه آهکی با کیفیت برتر و قیمت مناسبتر ایجاد شد.

برای رسیدن به این هدف، مدرنترین ماشین آلات تولید که مناسب برای کشورهای اروپای غربی مانند هلند و فرانسه بود(که از لحاظ آب و هوائی شبیه به استانهای همجوار دریای خزر می باشد)از آلمان(شرکت دورستنر) خریداری و نصب گردید.

کارخانه عمران البرز طی یک مراسم و با حضور وزیر صنایع وقت در هشتم بهمن ماه ۱۳۷۲ افتتاح گردید.ظرفیت تولید این کارخانه با دو شیفت کاری ۸ ساعته و طی ۳۰۰ روز کاری ۷۲ میلیون قالب آجر استاندارد می باشد.این کارخانه در زمینی به مساحت ۱۷۷,۵۱۰ متر مربع و در ۸ کیلومتری جنوب رشت واقع شده است.

موضوع فعالیت شرکت:

این واحد با ظرفیت تولید بسیار بالا به مدرنترین  تکنولوژی های تولید و امکانات آزمایشگاهی مجهز می باشد. برای تولید محصولات در این کارخانه از ماسه سیلیس دار و پودر آهک میکرونیزه به جای خاک رس استفاده می شود. خاک رس یکی از ارزشمندترین منابع طبیعی استان های خط ساحلی می باشدو برای تولید آجرهای سفال سنتی استفاده می شود.بنابراین این واحد بدون تخریب منابع طبیعی،محصولی با استانداردهای بالا تولید می نماید که بسیارقوی تراز محصولات سفالی می باشد.

کیفیت مواد اولیه و محصولات سیلیکات کلسیم با استاندارد آلمان(DIN 106 )  و طی فرآیندهای آزمایشگاهی کنترل می شود تا امکان تحویل محصولی با استاندارد بالا به مشتری امکان پذیر باشد.نظرات