نوآوران نوید آینده

نوآوران نوید آینده

خلاصه فعاليت

شرکت نوید آینده محصولات بهداشتی خود را شامل وان، جکوزی، زیردوشی، کابین دوش و پانل دوش با برند شاینی تولید، مونتاژ و توزیع می نماید

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت  نوآوران نوید آینده:

شرکت نوآوران نوید آینده بعنوان یکی از زیرمجموعه های گروه پیشگامان صنعتی شادمهر و به پشتوانه سالها تجربه ، خلاقیت و نوآوری مدیران و متخصصین خود در صنعت کشور، از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه سرمایه گذاری، تولید و بازرگانی آغاز نموده است.

شرکت نوید آینده محصولات بهداشتی خود را شامل وان، جکوزی، زیردوشی، کابین دوش و پانل دوش با برند شاینی تولید، مونتاژ و توزیع می نماید.

محصولات شاینی در طرح و مدل های متنوع،زیبا و بی نظیر و مطابق با تکنولوژی روز جهانی و استانداردهای بین المللی تولید شده و با تاکید بر افزایش کیفیت و دوام با قیمت های مناسب، آسایش و زیبایی را به خانه های شما هدیه می دهد.

این شرکت با هدف جلب رضایت مشتریان و تامین نیازها و سلایق بروز مصرف کنندگان، با استفاده از مواد اولیه مناسب و بکارگیری طرح ها و تکنولوژی های جدید تولیدی، محصولات و خدمات پس از فروش خود را تضمین می نماید.

موضوع فعالیت شرکت:

شرکت نوید آینده محصولات بهداشتی خود را شامل وان، جکوزی، زیردوشی، کابین دوش و پانل دوش با برند شاینی تولید، مونتاژ و توزیع می نماید.

 

خط مشی کیفیت

شرکت نوآوران نوید آینده با هدف رشد و توسعه فعالیتهای اقتصادی و تولیدی و کسب سهم بیشتر بازار از طریق تأمین و جلب رضایت مشتریان، اعتلای امر تولید با صرفه های اقتصادی و کیفیت مطلوب محصول، بنا نهاده شده و بر پایه بهبود مستمر در تمامی فعالیتها و فرآیندها مطابق استانداردهای بین المللی سیستم مدیریت کیفیت و بر مبنای تامین الزامات مشتریان به فعالیت خود ادامه می دهد.
مدیریت شرکت معتقد است که نیروی انسانی، یکی از منابع اصلی و ارزشمندترین رکن سازمان می باشند که با آموزشهای موثر و مستمر در زمینه ارتقاء فرهنگ کار گروهی و فراگیری فنون و فن آوری جدید، بهره وری و کیفیت مطلوب محصولات نیز رقم خواهد خورد.

لذا اهداف کلان جهت اجرای موثر سیستم مدیریت کیفیت به شرح ذیل می باشد:

افزایش سهم بازار با تکیه بر تکنولوژی های مدرن از طریق شناسایی و برآورده سازی نیازها و سلایق مشتریان

افزایش مهارت پرسنل با تکیه بر آموزش مستمر به منظور افزایش سطح کارایی و بهره وری منابع انسانی

ترویج خلاقیت و نوآوری و توسعه فعالیتهای تحقیق و توسعه به منظور شناسایی محصولات و فرآیندهای جدید و نفوذ در بازارهای جدید و ارتقاء سطح و توان رقابت‌پذیری در بازارهای داخلی و خارجی

رعایت قوانین و استانداردهای ملی و بین المللی و اعمال الزامات آنها در فرآیندها و محصولات تولیدی شرکت

افزایش سطح بهره وری فرآیندها به منظور کاهش هزینه ها از طریق کاهش ضایعات و خرابی ها؛ و تولید و تحویل بموقع محصول

ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات از طریق  بهبود مستمر سیستم و فرآیندهای شرکت و بازخورد بازار و مشتریان

به منظور دستیابی به اهداف فوق، کلیه پرسنل در تمام سطوح سازمانی متعهد به رعایت الزامات سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردهای ISO 9001: 2008 می باشند.

وان حمام

محصولات شاینی ضمن بکاربردن نوآوری و خلاقیت در تولید از طریق حفظ و ارتقاء کیفیت و بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها، و همچنین رعایت اصول بهداشتی و سلامتی و ارگونومی در طرح های متنوع و زیبا و با قیمت های مناسبی در بازار عرضه و در اختیار مشتریان قرار می گردند.
از خصوصیات وان های شاینی می توان به وزن سبک، مقاومت بالا و دوام رنگ آن در طی سالیان طولانی مصرف و همچنین سهولت شستشو و تمیز نمودن آن اشاره کرد.

جکوزی

جکوزی های شاینی با استفاده از مدرن ترین سیستم های پنوماتیک و دیجیتالی با طراحی فوق العاده و توان و طول عمر بالا جوابگوی نیاز مشتریان سخت گیر دراین زمینه می باشد.

وجود آبشن های گوناگون همچون ماساژور ، سیستم های صوتی و تصویری و ساکشن های مختلف نیز موجب تمایز این محصول از سایر رقبا شده است .

تلفن

22020258-23560

فکس

22059741

نشانی پستی

تهران- خیابان ولیعصر، روبروی درب اصلی پارک ملت، ساختمان صورتی، طبقه 6، واحد 45

پست الکترونیکی

info@navid-ayandeh.com

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکنندهنظرات