نما گستر ایلیا

نما گستر ایلیا

خلاصه فعاليت

شرکت نما گستر ایلیا با مدیریت مهندس تنباکوچیان ، با سابقه ای در حدود 40 سال در زمینه طراحی ، ساخت و اجرای انواع مقاطع آلومینیومی از قبیل انواع درب و پنجره آلومینیومی ، UPVC ایران و ترک ، ترمال بریک ، نماهای شیشه ای فریم لس ، کامپوزیت و کرتین وال ( لامل ) فعالیت دارد.

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت نماگستر ایلیا

شرکت نما گستر ایلیا با مدیریت مهندس تنباکوچیان ، با سابقه ای در حدود ۴۰ سال  در زمینه طراحی ، ساخت و اجرای انواع مقاطع آلومینیومی از قبیل انواع درب و پنجره آلومینیومی ، UPVC  ایران و ترک ، ترمال بریک ، نماهای شیشه ای فریم لس ، کامپوزیت و کرتین وال ( لامل ) فعالیت دارد .
این شرکت همواره سعی داشته است با درک نیازهای طراحان پروژه ها ، مهندسین مشاور و پیمانکاران امکانات مناسبی فراهم آورد تا بتواند پاسخگوی گوشه ای از نیازهای ساختمانی مهندسین باشد .
با توجه به شرایط زیست محیطی و اقلیمی ، استحکام ، زیبایی ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، امکان هوا بندی و آب بندی نگهداری آسان اجرا یا نصب سریع و آسان در نما و پنجره ها ، این شرکت را همواره به سوی طراحی و نوآوری در عرصه تخصصی سوق داده است .

خدمات شرکت 

نما گستر ایلیا علاوه بر ساخت انواع درب و پنجره آلومنیومی و UPVC  توانسته است در بدو ورود صنعت یو پی وی سی به میهن عزیزمان و در راستای تحقق بخشیدن به مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان و قوانین سازمان بهینه سازی مصرف سوخت، ‌پس از انجام تحقیقات تکمیلی جهت تأمین ماشین آلات مورد نیاز برای تولید درب و پنجره های چندین جداره یو پی وی سی اقدام به خرید و تهیه دستگاه های مدرن دو سر فول اتوماتیک و CNC از کشورهای پرچم دار این صنعت (آلمان،‌ اتریش و ترکیه) نموده و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه تنوع یراق آلات و پروفیل های درجه یک کشورهای فوق و به خدمت گرفتن مهندسین و تکنسین های متعهد و مجرب فعالیت خود را در زمینه درب و پنجره های یو پی وی سی و رسته صنعتی مرتبط آغاز کرد.

با توجه به نیاز مبرم کشورمان جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و تقاضای روز افزون صنعت ساختمان به محصولات یو پی وی سی از یک طرف و عرضه ناچیز این محصول در بدو ورود این صنعت به کشور از طرف دیگر، این شرکت به منظور نهادینه سازی و ارتقای کیفی این صنعت و افزایش عرضه این محصول در سال های آتی اقدام به انجام فازهای تحقیقاتی تکمیلی و گسترده در ارتباط با ماشین آلات ساخت درب و پنجره های یو پی وی سی و آلومینیوم مرتبط با نیاز بازار ایران نمود که سرانجام با لحاظ نمودن کیفیت و استانداردهای روز دنیا با شریک ترکیه ای خود، تولید ماشین آلات صنعتی در این رسته را آغاز کرد که در حال حاضر در مجموع تولیدات خود کلیه دستگاه های مورد نیاز ساخت درب و پنجره های دو و یا چندین جداره آلومینیوم و یو پی وی سی اعم از ماشین آلات روتین (سری تولید) و ساب روتین (تحت سفارش) تحت لیسانس کمپانی معظم vegoma کشور آلمان را دارا می باشد.

ضمائم:

 رزومه شرکت نما گستر ایلیا

 محصولات:

پنجره های کشویی یکی از بهترین نوع پنجر ها برای ساخنمانهای مسکونی میباشند و از نظر زیبایی و شکل ظاهری به دلیل بزرگ بودن ابعاد پنجره و تحمل بیشتر وزن شیشه در ابعاد بزرگتر مورد استفاده زیادی از طراحان و معماران ساختمان میباشد .

تنوع پنجره های کشویی این شرکت در ۷ نوع مختلف به شرح ذیل میباشد:

 BS40 به عرض ۶ سانتیمتر

 BS50 به عرض ۴٫۵ سانتیمتر

 BS60 به عرض ۶ سانتیمتر

BS70  به عرض ۶ سانتیمتر

BS80  به عرض ۹٫۵ سانتیمتر

BS90  به عرض ۱۱ سانتیمتر

BS90i  به عرض ۶  سانتیمتر

تفاوت هر کدام از مقاطع  به ترتیب از کمترین به بیشترین به شکل ظاهری و تحمل وزن شیشه در ابعاد بزرگتر ، آب بند و هوابندی بهتر میباشد. به عنوان مثال BS90 در برج افراشته( ۳۸ طبقه )  به دلیل وجود فشار هوا در طبقات بالا ، استفاده شده است.

به جزء پروفیلهای فوق که پروفیلهای اختصاصی این مجموعه میباشد ، این شرکت پروفیلهای   LORENZO  و ASAS ترکیه را نیز استفاده مینماید.

این شرکت قادر است با توجه به نوع پروژه و بسته به نیاز طراحان پروفیل طراحی و ساخت نماید.

رنگ پنجرههای آلومینیوم تنوع زیادی داشته و رنگها ۱۰۰% ثابت بوده و  از نظر دوام رنگ  بسیار طولانی میباشد و به ۳ نوع رنگ آمیزی میشوند:

 1. رنگ پادرکوتینگ یا الکترواستاتیک( رنگ کوره ای)
 2. رنگهای آنادایز مات و براق
 3. رنگهای دکورال ( طرح چوب)

پنجره های لولایی از نظر آب بندی و هوابندی و عایق صدا یکی از بهترین سیستمهای بازشو میباشد. نوع یراق در پروفیلها به صورت تک حالته ، دو حالته ، محوری( پروانه ای) و فولکس واگنی میباشد.

تنوع پنجره های لولایی این شرکت در ۴ نوع مختلف به شرح ذیل میباشد:

AF1 به عرض ۴ سانتیمتر

AF2 به عرض ۶ سانتیمتر

AF3 به عرض ۵٫۵ سانتیمتر

  AF4 به عرض ۱۱ سانتیمتر

( مطابق با عکسهای روبرو)

کلیه پروفیلها دارای آب بند و هوابندی یکسان بوده و فقط از نظر شکل ظاهری و تحمل وزن شیشه با یکدیگر متفاوت میباشند.

به جزء پروفیلهای فوق که پروفیلهای اختصاصی این مجموعه میباشد ، این شرکت پروفیلهای   LORENZO  و ASAS ترکیه را نیز استفاده مینماید.

این شرکت قادر است با توجه به نوع پروژه و بسته به نیاز طراحان پروفیل طراحی و ساخت نماید.

رنگ پنجرههای آلومینیوم تنوع زیادی داشته و رنگها ۱۰۰% ثابت بوده و  از نظر دوام رنگ  بسیار طولانی میباشند و به ۳ نوع رنگ آمیزی میشوند:

 1. رنگ پادرکوتینگ یا الکترواستاتیک( رنگ کوره ای)
 2. رنگهای آنادایز مات و براق
 3. رنگهای دکورال ( طرح چوب)

UPVC  از مخفف کلمات (Unplasticised Poly Vinyl Chloride) تشکیل شده است.این ماده یک نوع تنوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمک طعام است. در فرآیند تولید UPVC با افزودن مواد مختلفی چون ضربه گیرها (Impact Modifier)، مواد ضد احتراق (Heat Stabilizers)، پر کننده ها (Fillers)، کمک کننده ها(Processiny Aids)، روان کننده های داخلی و خارجی (Internal & External Lubricants) و رنگ های صنعتی(Pigment) به دو ماده اصلی فوق ،  ترموپلاست( (UPVC به دست می آید.

اقلام به کار رفته در درب و پنجره UPVC عبارتند از :
۱-  پروفیل UPVC
2 – یراق آلات
۳ -  پروفیل گالوانیزه
۴ – لاستیک درز بندی
۵ - شیشه ( تک جداره یا چند جداره (

- تولید و ارائه انواع درب و پنجره های دو جداره UPVC با استفاده از بهترین برندها  که این شرکت جهت ساخت درب و پنجره استفاده مینماید ، شامل :

 1.  MAJOLماژول ( ایران)  ۴ کانال
 2. SYNDEJ سیندژ ( ایران)۳ کانال
 3.  A.B.I ای . بی .آی (ایران) ۳ و ۴ کانال
 4.  C.ONE سی وان  (ایران) ۳ و ۴ کانال
 5. ROTOLAND   ( ترک) ۴ کانال
 6. )        PAKPEN ترک) ۳ و ۴ و ۵ کانال
 7. WORLDPEN  (ترک ) ۴ کانال
 8. PIMAPEN     (ترک ) ۴ کانال

لازم به توضیح است که این شرکت قادر میباشد  علاوه بر برندهای  نام برده ، برندهای دیگر را با توجه به حجم سفارش استفاده نماید.


نظرات