آلفا صنعت تابان(makewindow)

آلفا صنعت تابان(makewindow)

خلاصه فعاليت

رائه دهنده خدمات بازرگانی در حوزه در و پنجره های دو جداره یو پی وی سی UPVC

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره مجموعه آلفا صنعت تابان:

آلفا صنعت تابان به عنوان عضوی از گروه شرکت های آلفا، از پیش روان ارائه دهنده خدمات بازرگانی در حوزه در و پنجره های دو جداره یو پی وی سی UPVC در ایران می باشد.

موضوع فعالیت شرکت:

فعالیت تخصصی این مجموعه در حوزه خدمات بازرگانی، یراق آلات و پروفیل ، در و پنجره های دو جداره یو پی وی سی UPVC است.

در این راستا گروه شرکت های آلفا اقدام به ایجاد برند تجاری MakeWindow نموده است. MakeWindow با پوشش شرکت های خبره در صنعت ،در و پنجره دو جداره

یو پی وی سی  UPVC،کشور ترکیه،کلیه نیازمندیهای شما در ساخت در و پنجره های دو جداره یو پی وی سی UPVC و آلومینیوم را فراهم می نماید.

محصولات عرضه شده توسط این شرکت شامل پروفیل ، ابزار و یراق آلات مورد نیاز جهت تولید درب و پنجره های دو جداره یو پی وی سی و شیشه های دو جداره می باشد.  ما به شما کمک می کنیم تا بهترین یراق آلات یو پی و سی (UPVC)  و ملزومات شیشه دو جداره را با بهترین  کیفیت و مناسب ترین قیمت ، تهیه کنید.ما پاسخ مناسب به پرسش های شما و راه حل مناسب برای مشکلات شما  را ، ارائه کرده و پشتیبانی کامل از شما به عمل می آوریم.پروفیل و یراق آلات یو پی وی سی عرضه شده توسط این گروه ، گلچینی از بهترین یراق الات یو پی وی سی (UPVC) ترکیه است. کیفیت برتر و قیمت مناسب پروفیل و یراق آلات ترک ، انتخابی مناسب برای سازندگان و تولید کنندگان درب و پنجره های دو جداره یو پی وی سی(UPVC) است.یراق الات دو جداره یو پی وی سی (UPVC) ، که توسط این شرکت در ایران عرضه می شود، هم زمان در بیش از سی کشور دنیا عرضه شده است.

تلفن

4--22685281

نشانی پستی

تهران بلوار قيطريه -روبروي پارك قيطريه - مجتمع تجاري اداري قيطريه -طبقه سوم - واحد پنج

پست الکترونیکی

info@MakeWindow.ir

نوع فعالیت

شرکت: واردکنندهنظرات