کاوش ایستا پی

کاوش ایستا پی

خلاصه فعاليت

شرکت کاوش ایستا پی پیمانکار تخصصی خدمات نیلینگ و سازه های نگهبان
این شرکت (KipCo) یکی از مجرب ترین شرکت ها در زمینه طراحی و اجرای سازه نگهبان گود های عمیق با امکانات فنی، ماشین آلاتی و مالی قابل توجهی که در اختیار دارد

اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت کاوش ایستا پی:

شرکت کاوش ایستا پی پیمانکار تخصصی خدمات نیلینگ و سازه های نگهبان است.

در دهه های اخیر با افزایش جمعیت و بزرگتر شدن شهرها، استفاده از فضاهای شهری اهمیت فراوانی یافت. گسترش خطوط و ایستگاههای مترو، تونلها، پارکینگهای زیرزمینی و همچنین ساختمانهای مرتفع و گودهای مرتبط با آن از نمونه های بارز استفاده از فضای مفید شهری هستند. بواسطه عمق زیاد برخی از سازه های اشاره شده و جنس زمین که در اغلب موارد سست میباشد پایدار سازی زمین با استفاده از تدابیر خاصی انجام میشود که به سازه نگهبان موسومند.

پیاده سازی سازه نگهبان برای پایدارسازی گودهای عمیق به چند شیوه امکان پذیر است. روشهای نیلینگ، انکراژ، دوخت به پشت، دیواره دیافارگمی، شمعکوبی، سپرکوبی و اجرای خرپا ازجمله این روشها هستند. هرکدام از این روشها مزایا و معایبی دارند که با توجه به ارزیابیهای فنی، اقتصادی، و امکانات در دسترس روش یا روشهایی انتخاب و پیاده سازی میشود.

نیلینگ و انکراژ و ترکیب آنها باتوجه به کارایی خوب، قابلیت اجرای بالا در شرایط مختلف و هزینه اجرایی نسبتا پایین، نسبت به سایر روشهای سازه نگهبان گودهای عمیق، در سطح دنیا رواج بیشتری دارند. در روشهای نیلینگ و انکراژ، ابتدا چالهایی در دیواره گود حفر شده و سپس با میلگردهای فولادی و یا کابلهایی با قطرهای مختلف درون چال کار گذاشته میشود و تمام چال در روش نیلینگ و قسمتی از آن در روش انکراژ با دوغاب پر میشود. در آخر میتوان در روش انکراژ میلگردها و یا کابلها را درصورت نیاز پیش تنیده کرد. از روشهای نیلینگ و انکراژ میتوان برای پایدارسازیهای موقت و دائم استفاده کرد.

از مزایای روشهای نیلینگ و انکراژ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرعت اجرای بالا
  • قابلیت کاربرد نیلینگ و انکراژ در دامنه وسیعی از جنس خاکها
  • هزینه نسبتا پایین در مقایسه با سایر روش های سازه نگهبان
  • اشغال حداقل فضای کاری در کارگاه
  • عدم نیاز به تجهیزات اجرایی سنگین

شرکت مهندسی کاوش ایستا پی (KipCo) با بهرمندی از نیروی انسانی متخصص، مجرب و متعهد که تجربه سالها حضور در پروژه های عمرانی داخل و خارج از کشور را با خود بهمراه داشته و با بهره مندی از تجهیزات و ماشین آلات تخصصی

خدمات این شرکت عبارتند از:

  • طراحی و اجرای سازه های نگهبان گود های عمیق با استفاده از روشهای نیلینگ، انکراژ و روشهای تلفیقی
  • نگهداری دیواره ها و شیب ها با روش های مهندسی
  • اجرای میکرو پایل و زهکشی آب های زیر زمینی
  • اجرای پروژه های تونل در زمین های سنگی، آبرفتی و ناپایدار
  • اجرای پروژه های راهسازی و ابنیه

این شرکت (KipCo) یکی از مجرب ترین شرکت ها در زمینه طراحی و اجرای سازه نگهبان گود های عمیق با امکانات فنی، ماشین آلاتی و مالی قابل توجهی که در اختیار دارد، توانایی لازم برای اجرای چندین پروژه بطور همزمان را دارا می باشد.سازه های نگهبان طراحی و پیاده سازی شده در کاوش ایستا پی انواع گوناگونی را شامل میشود ازجمله پروژه های متعدد نیلینگ و انکراژ. برای مشاهده پروژه های انجام شده و در حال انجام لطفا از صفحات مربوطه بازدید کنید.

در شرکت کاوش ایستا پی کیفیت در ارائه خدمات و رضایت مشتر مهم ترین اصل است. کاوش ایستا پی، ارائه دهنده تخصصی خدمات نیلینگ و سازه های نگهبان.

چشم انداز شرکت مهندسی کاوش ایتستا پی 

بر اساس تحقق تعهدات ذیل برنامه ریزی گردیده است و اهتمام مدیران این شرکت برای نیل به این اهداف در این بخش می باشد.

۱- طراحی و اجرای کامل پروژه ها مطابق آیین نامه ها و رعایت استانداردهای لازم

۲- انجام تعهدات قراردادی مطابق برنامه زمانبندی مشخص شده

۳- شناسایی عوامل ارتقای کیفیت از طراحی تا تحویل پروژه و استفاده مستمر از آن

۴- به روز کردن دانش فنی مهندسان و کارکنان و ارتقای مهارت های مرتبط و ارزیابی عملکرد آنها

ایمنی

رعایت اصول ایمنی و استقرار سیستم HSE در کلیه پروژه های این شرکت نقش بزرگی را در موفقیت هر پروژه ایفا می کند.

استفاده مناسب و بهنگام از اصول ایمنی باعث کاهش چشمگیر مخاطرات ناشی از کار می گردد لذا پیروی و تفکر مستمر از موارد ذیل ارتقای سیستم HSE را در بر خواهد داشت:

۱-الزام مدیران و کارکنان شرکت نسبت به رعایت اصول ایمنی

۲-در اختیار قرار دادن ابزار و لوازم ایمنی در حد مکفی درکلیه پروژه ها

۳-ترویج فرهنگ استفاده از لوازم ایمنی در میان پرسنل

۴-اولویت برنامه های HSE در برنامه ریزی های هر پروژه

حفظ محیط زیست از اولویت های شرکت کاوش ایستا پی بوده و در هنگام اجرای پروژه ها به این مسئله اهمیت بسیاری داده می شود.

محیط زیست

در کنار افزایش کیفیت و ایمنی در پروژه ها، نگاهی دقیق به مسئله محیط زیست و امکان ایجاد صدمه هایی که اجرای هر پروژه به محیط زیست خواهد داشت لازم به نظر می رسد.

حفاظت از محیط زیست در محیط کار و تقلیل صدمات زیست محیطی جزء الزامات کار بوده و این شرکت سعی و کوشش خود را دارد تا در کنار فعالیتی ایمن، صدمات و آلودگی های زیست محیطی را به حداقل ممکن برساند.

ضمائم

رزومه شرکت

 نظرات