جهان پروفیل پارس

جهان پروفیل پارس

خلاصه فعاليت

تولید کننده مصنوعات صنعتی لوله، قوطی، پروفیل و قطعات صنعتی
انواع لوله، قوطی، پروفیل و قطعات صنعتی همانند:
لوله های صنعتی و داربستی، قوطی های صنعتی و ساختمانی، پروفیل های درب و پنجره،مقاطع باز

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره  شرکت جهان پروفیل پارس:

شرکت جهان پروفیل پارس در سال ۱۳۶۱ تاسیس و فعالیت خود را با تولید مصنوعات فولادی آغاز کرد.
اکنون با گذشت بیش از ربع قرن تجربه و مهارت در تولید مصنوعات فولادی ، صنعتی و ساختمانی و تاکید بر کادر مهندسی  و با تجربه و استفاده از مواد اولیه مرغوب نظیر محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان و سایر تولید کنندگان معتبر خارجی ، توسعه روز افزون کمی و کیفی خود را ادامه میدهد.
خطوط تولیدی این شرکت با ظرفیت اسمی بیش از ۴۷۶٫۰۰۰ تن در سال انواع لوله، قوطی، پروفیل و قطعات صنعتی ، بخش عمده تولید داخلی و صادرات به کشورهای منطقه را فراهم آورده است که این میزان تولید در راستای طرح توسعه ای این شرکت درسال جاری تا ۲ برابر افزایش خواهد یافت.

شرکت جهان پروفیل پارس در حال حاضر با بیش از ربع قرن تجربه و مهارت در تولید مصنوعات فولادی، مصنوعات صنعتی و ساختمانی و استفاده از مواد اولیه مرغوب نظیر محصولات شرکت فولاد مبارکه اصفهان و سایر تولید کنندگان معتبر خارجی، توسعه روز افزون کمی و کیفی خود را ادامه میدهد.

موضوع فعالیت شرکت:

جهان پروفیل پارس، انواع لوله، قوطی، پروفیل و قطعات صنعتی همانند:

لوله های صنعتی و داربستی

قوطی های صنعتی و ساختمانی

پروفیل های درب و پنجره

مقاطع باز

با سطح مقطع و اندازه های مختلف که بیش از ۴۰۰ نوع محصول را در بر میگیرد و با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا تولید و آزمایشات کنترل کیفی محصولات نیز با مجهزترین ابزارهای دقیق انجام میپذیرد . طرح توسعه این شرکت با گسترش خطوط لوله های ERW از « ۸ تا ۵۶ اینچ » جهت کاربرد های نفتی و گازی و با کیفیت استانداردهای جهانی نیز در دست انجام است.

خطوط تولیدی این شرکت با ظرفیت اسمی بیش از ۴۷۶٫۰۰۰ تن در سال انواع لوله، قوطی، پروفیل و قطعات صنعتی  ، بخش عمده تولید داخلی و صادرات به کشورهای منطقه را فراهم آورده است که این میزان تولید در راستای طرح توسعه ای این شرکت درسال جاری تا ۲ برابر افزایش خواهد یافت.

کیفیت بالا و منطبق با استانداردهای جهانی، کادر مهندسی مجرب و متخصص،احترام به اصول مشتری مداری و تولید بر مبنای نیازهای جامعه صنعتی از مهم ترین نقاط برجسته در شرکت جهان پروفیل پارس است. ضمن اینکه پذیرش سفارشات اختصاصی مشتریان و ارائه محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب (رقابتی) و وجود تنوع محصول همراه با انعطاف پذیری در تولید، کاملا این مجموعه را از سایر مجموعه های تولیدی مشابه متمایز نموده است.

ضمائم

 

دانلود کاتالوگ

 

تلفن

88603201

فکس

88603206

نشانی پستی

تهران- ونک، خیابان ملاصدرا، بین کردستان و شیراز ، پلاک 82

پست الکترونیکی

info@jahanprofilpars.com

تلفن همراه

سامانه پیام کوتاه : 3000126826

نوع فعالیت

انجمن، اداره، سازمان

آدرس کارخانه

اتوبان تهران ساوه - خروجی صبا شهر - به طرف سه راه آدران - روبروی اولین دوربرگردان

تلفن کارخانه

56572391

فاکس کارخانه

56572397

مدیر فروش

واحد فروش: 8793نظرات