جهان کف

جهان کف

خلاصه فعاليت

اولین تولید کننده کف کاذب فلزی درایران

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت جهان کف:

اولین تولید کننده کف کاذب فلزی درایران

موضوع فعالیت :

تولیدد کننده کف کاذب فلری

نصب آسان و جابجایی راحت

ضد خش،ضد حریق، آنتی استاتیک، جابجایی آسان و استفاده مجدد، بدون خرابی

کف کاذب فولادی که ساختمان آن ورق فولادی می باشد و داخل آن نیز به علت مقاومت در برابر آتش از مواد ضد حریق پوشیده شده است .
بخاطر وزن مناسبی که دارد نیاز به رگلاژ نداشته و به سهولت قابل نصب می باشد .
کف کاذب فولادی نسبت به دیگر کف کاذب ها می تواند نیروی بیشتری را تحمل کند .

ویژگی های کف کاذب :

یکی از ویژگی استفاده از کف کاذب فولادی ابعاد بسیار دقیق آن است و نوار دور آن نیز باعث تفکیک کف کاذب می گردد و زیبایی خاصی به آن می بخشد .

نصب کف کاذب :

نصب کف کاذب نیز یکی از مراحل بسیار حساس در اجرا می باشد که اگر به صورت صحیح نصب نگردد،موقع تردد و حمل بار خسارات جبران ناپزیر به بار می آورد.این شرکت با بیش از ۱۸ سال تجربه در امر نصب و با پرسنل بسیار مجرب می تواند به بهترین نحو و قیمت بسیار مناسب در خدمت شما عزیزان باشد.

رگلاژ و نگهداری:

رگلاژ و نگهداری:پس از عبور دادن کابلها و تاسیسات ساختمان از زیر کف کاذب و نصب مجدد کف توسط افراد زیربط،کف کاذب از حالت عادی خارج شده و پستی و بلندی در آن ایجاد میشود.در این حالت نیاز به ریگلاژ داشته و با هزینه ی بسیار کم قابل تعمیر می باشد.

تعویض کف پوش:

کف کاذب هایی که در سالن های پر تردد نصب میگردند پس از مدتی خاصیت خود را از دست داده و یا خش و بردگی در آن ایجاد می شود که نیاز به تعویض روکش دارد.این شرکت در محل با بهترین کیفیت می تواند در این امر در خدمت شما عزیزان باشد.

 فریم بندی:

در مواردی که کف کاذب ها بیش از حد بالاتر و یا پایین تر باشد،به طوری که نتوان از پایه بهره گرفت،از فریم بندی باید استفاده کرد.این شرکت دارای بیشترین تجربه در این زمینه و بالا ترین کیفیت را در محل به شما ارائه می دهد.

 ایجاد رمپ و پله:

در ابتدای ورودی درب ها جهت تردد پرسنل و یا حمل بار های سنگین نیاز به پله یا رمپ می باشد که قابل جابه جایی می تواند باشد.بهترین اجرای این طرح را از ما بخواهید.

 ساکشن (مکنده)

این وسیله جهت برداشتن و نصب مجدد کف کاذب مورد استفاده قرار می گیرد .

مشاوره:

 مشاوره قبل از خرید، هم از نظر قیمت و هم از نظر نوع جنس در مصرف میتواند به نفع شما باشد.شما عزیزان میتوانید قبل و بعد از خرید محصول از هر شرکتی از مشاوره و نوع نصب و اجرای صحیح کف کاذب از این شرکت به صورت ۱۰۰% رایگان بهره مند شوید.

 

تلفن

56713107

پست الکترونیکی

J.hooshmandi@gmail.com

تلفن همراه

09122148613

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکنندهنظرات