ایران شیر

ایران شیر

خلاصه فعاليت

تولید انواع شیر آلات گازی، انواع شیر اجاق گاز، شیر سیلندر گاز مایع،شیر مخزن CNG، شیر سیلندر اکسیـژن

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت ایران شیر:

کارخانجات ایران شیر واقع در شهر صنعتی البرز استان قزوین به لحاظ نزدیک بودن به آزاد راه تهران قزوین و قرار داشتن در مسیر ارتباطی و ترانزیتی شمال، مرکز و غرب کشور از موقعیت ویژه ای برخوردار می باشد. مسئولین و کارکنان شرکت ایران شیر عمیقا بر این باور هستند که ایجاد امنیت، رفاه و آرامش بیش تر برای مصرف کنندگان و ارتقاء رضایت مشتریان از مهمترین اهداف بوده و دسترسی به هرگونه منافعی بدون تحقق این دو آرمان اصلی، معنی و مفهومی نخواهد داشت. همچنین معتقدند که رضایت هر چه بیشتر مصرف کننده بدون ارتقا و حفظ مستمر کیفیت و اثر بخشی فرآیندهای مخـتلف امکان پذیر نخــواهد بود. این شرکـت سالهاست که سیستم مـدیـریت تضــمین کیفیت را سرلوحـه کــار خود قرار داده و دارای گواهینامه ISO:9001:2008 از موسسه BV فرانسه میباشد.
کارخانجات ایران شیــر در راستای توسعه صنعتی کشور و ترویج صنایع گازسوز دارای بزرگترین ظرفیت تولید انواع شیر آلات گاز شامل شـــــیر یک ربع گرد(بال ولو) ،شیر سیلندر گاز مایع، شیر مخزن CNG و شیر سیلندر اکسیـژن ، انواع شیر اجاق گاز،شیـر برنجی قفل شونده بعد از رگلاتور و شیر فلکه کشویـی (گیت ولو) می باشد و با اســـتفاده از مدرنترین ماشین آلات تولیدی و برخـورداری از پیشرفته ترین تکنولوژی جهت تامین ایمنی و مرغوبیت بیشتر ، خود را با مــعیارهای استاندارد ملی ایران و موازین استــــانداردهای جهانی تطبیق داده است. تجهیـزات فنی و آزمایشگاهی این شرکت دســـــتیابی به آخرین ضرایب اطمـینان را برای متخصصین و کارشناسان زبـده و ماهر شرکت فـــراهم آورده است.

موضوع فعالیت:

بزرگترین ظرفیت تولید انواع شیر آلات گاز شامل شـــــیر یک ربع گرد(بال ولو) ،شیر سیلندر گاز مایع، شیر مخزن CNG و شیر سیلندر اکسیـژن ، انواع شیر اجاق گاز،شیـر برنجی قفل شونده بعد از رگلاتور و شیر فلکه کشویـی (گیت ولو)

مدیر عامل

محمد تقی قشقایی

تلفن

88311700-1-88308466

فکس

88825478

نشانی پستی

تهران - خیابان استاد مطهری - روبروی خیابان شهید سرافراز - پلاک 318 - طبقه 4

پست الکترونیکی

info@iranshir.com

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

آدرس کارخانه

قزوین - شهر صنعتی البرز - قبل از فلکه اول- جنب نيرو محركه

تلفن کارخانه

2233797-(0282)

فاکس کارخانه

2224212(0282)نظرات