ارتعاشات صنعتی ایران

ارتعاشات صنعتی ایران

خلاصه فعاليت

ارتعاشات صنعتی تولید کننده اتصالات انعطاف پذیر در خطوط لوله

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره ارتعاشات صنعتی ایران:

شرکت ارتعاشات صنعتی ایران با سابقه ۴۰ ساله حضور در صنعت، بیش از ۲۰ سال است که در زمینه طراحی و تولید انواع لرزه‌گیرهای لاستیکی، اتصالات آکاردئونی، اتصالات پارچه‌ای و شیلنگهای فلزی و غیر فلزی فعالیت می‌کند و با یک خانواده ۲۰۰ نفری که حدود ۱۷۰ نفر از آنها در بخش تولید و مابقی در دفتر مرکزی و سایر دفاتر داخل و خارج از کشور فعالیت دارند، آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می ‌باشد. این شرکت با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب و با برخورداری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات توانسته است ذامنه گسترده‌ای از انواع اتصالات انعطاف ‌پذیر را با بهترین کیفیت و مناسب ‌ترین قیمت طراحی، تولید و عرضه نماید.

شرکت ارتعاشات صنعتی ایران علاوه بر اخذ گواهینامه استاندارد ایران برای تولید لرزه‌گیرهای لاستیکی، بیش از ۱۵ سال است که موفق به اخذ گواهینامه‌های مدیریت کیفیت ISO 9001 و مدیریت محیط زیست ISO 14001 نیز گردیده است.

موضوع فعالیت:

ارتعاشات صنعتی تولید کننده اتصالات انعطاف پذیر در خطوط لوله

شرکت ارتعاشات صنعتی سازنده اتصالات انعطاف پذیر در خطوط لوله و داکتها از جمله لوله های خرطومی مارین، اتصالات پارچه ای، اتصالات آکاردئونی، لرزه گیرهای لاستیکی

محصولات تولیدی شرکت ارتعاشات صنعتی ایران به صورت کلی در صنعت به عنوان اتصالات انعطاف ‌پذیر شناخته می‌شوند که کاربرد اصلی آنها خنثی‌سازی اثرات منفی ناشی از حرکات ناخواسته در خطوط لوله و داکت‌ها می‌باشد. منشا این حرکات ناخواسته می‌تواند موارد ذیل باشد:

  • لرزش حاصل از کار تجهیزات دوار
  • انبساط و انقباض ناشی از تغییرات دما
  • حرکات سازه ناشی از وزن آن یا اعمال نیروهای خارجی مانند نیروی باد
  • حرکات ناشی از زلزله

با توجه به تنوع صنایع و بالطبع سیالاتی که در هریک از صنایع بکار می‌روند، تنوع اتصالات انعطاف ‌پذیر نیز بسیار زیاد است ولی بصورت کلی از نظر نحوه سفارش و خریداری می‌توان این محصولات را در دو گروه کلی طبقه‌بندی کرد:

محصولات استاندارد: محصولاتی هستند که در کاتالوگ شرکت درج شده‌اند و به صورت استاندارد کارخانه‌ای تولید می‌شوند. لرزه‌گیرهای لاستیکی و اتصالات آکاردئونی محصولاتی هستند که به صورت استاندارد تولید می‌شوند.

محصولات سفارشی: محصولات سفارشی آن گروه از محصولات هستند که صرفاً بر اساس سفارش مشتری طراحی و تولید می‌شوند به گونه‌ای که هر یک از محصولات مشخصات خاص خود را دارند و برای استفاده در یک شرایط کاری خاص می باشند. هر چهار گروه اصلی محصولات شرکت به صورت سفارشی نیز تولید می‌گردند.

 

مدیر عامل

تلفن گويا براي ثبت شكايات و ارتباط مستقيم با مديرعامل: 88541975

تلفن

88736766

فکس

88541238

نشانی پستی

تهران خیابان مطهری، بعد از چهارراه قائم مقام فراهانی، سمت چپ، پلاک 247

پست الکترونیکی

Info@iivco.org

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران بعد از پلیس راه شریف آباد شهرک صنعتی عباس آباد خیابان خیام خیابان مولوی شمالی نبش

تلفن کارخانه

7-02136423335

فاکس کارخانه

02136423334نظرات