ایده نوآوران

ایده نوآوران

خلاصه فعاليت

طراحی، تهیه مصالح و تجهیزات، نصب و اجرا و ارائه خدمات نمای ساختمان و دکور داخلی

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت ایده نوآوران:

ایده نوآوران یک شرکت ایرانی است که در زمینه طراحی ، تهیه مصالح و تجهیزات ، نصب و اجرا و ارائه خدمات نمای ساختمان و دکور داخلی فعالیت می کند . مدیران و کارشناسان شرکت ایده از سال ۱۳۸۷ فعالیت تخصصی خود را آغاز نموده اند.

موضوع فعالیت:

طراحی ، تهیه مصالح و تجهیزات ، نصب و اجرا و ارائه خدمات نمای ساختمان و دکور داخلی

آلومینیوم کامپوزیت پنل

این محصول حاصل اتصال دو لایه آلومینیوم است که در فضای بین آنها نوعی پلاستیک تزریق شده و باعث کاهش وزن و قابلیت شکل پذیری فوق العاده آن می گردد.
ورقه آلومینیومی لایه بالایی با رنگ مخصوص PVDF پوشانده است.

مزایای ACP

وزن سبک و استحکام فوق العاده باعث می شود که پانل ایده یک انتخاب افتصادی برای نما و دکوراسیون داخلی ساختمانها باشد شکل پذیری و نصب آسان مزیت مهم پنل در مقایسه با سایر مصالح با کارکرد مشابه می باشد.پنل مقاوم در برابر شرایط محیطی مانند آفتاب ، باران و گرد و خاک بوده و نیز در برابر انتقال حرارت و صوت از خود مقاومت نشان می دهد.
استفاده از تکنولوژی رنگ PVDF با ماندگاری طولانی و نیز تنوع رنگ بندی ، امتیاز مهم پنل می باشد.

نمای شیشه ای (Curtain Wall )

نمای شیشه ای ترکیبی از ساخت و ساز باکیفیت بسیار بالا و عملکرد مطلوب را فراهم ساخته است و صرفه نظر از بهبود طراحی و معماری و زیبایی شناسی نمای شیشه ای نقش اساسی را در مصرف انرژی ایفاء می کند . تنظیم سطح بارهای سرمایش و آسایش حرارتی —- کاهش تابش خیره کننده خورشید و … استفاده از این نما را در ساختمانهای مخصوصا” بلند مرتبه مطلوب نموده است.
شرایط منحصر به فرد نماهای شیشه ای که حاصل استفاده از آلومنیوم با سیستم رنگ — و شیشه های دو و چند جداره و تکی یامات می باشدو همینطور صنعتی کردن —- ، شرایط نصب آسان آن که دارای انعطاف پذیری در مواجه با زلزله و با —- ساختمان است،موردنظر مهندسان علمی و مشاور قرار گرفته است

نمای شیشه ای در ایران به دوحالت اجرا می شود که عبارتند از :
۱ فریم لس
۲ فیس کپ
فریم لس که گویای نبودن هیچ گونه — در نما می باشد بیشتر موردتوجه بوده است.
در کشور ما اجرای نمای فریم لس به دو صورت انجام می شود که اولی استفاده از زیرسازی آهنی بوسیله قوطی پروفیل —- (در بعضی موارد قوطی —  (که بعد از زیرسازی و نصب سازه و ساختمان شیشه ها در قاب های فریم قرارگرفته ) اصطلاحا” قاب بندی (و سپس درداخل شبکه های —- تایین شده زیرسازی قرار می گیرند—- صورت اجرای فریم لس نیازی به زیرسازی آهن — استفاده از خود شبکه فریم آلمنیومی به عنوان سازه نگهدارنده می باشد.در فریم های آلومینیومی نسبت به نوع اول فریم لس بزرگتر و ضخیم می باشد.در این حالت خود فریم های —- حکم زیرسازی یا سازه نگهدارنده را دارند و پس از نصب شیشه به قابهای مخصوص در داخل این زیرسازی جا داده می شوند
فیس کپ :
نمای فیس پک در مقابله با شنهای حاصل از باد و زلزله و نشست کاملا” پایدار است و به تمایز فریم لس و فیس کپ دیده شدن در حد — در روش فیس کپ می باشد.
در نمای فریم لس دیده شدن حد نهایی یک سانتی متر فریم و باد خور در خط — در شیشه به هم قابل توجه می باشد.که این سیستم در اجرای — فریم لس بدون دیده شدن هیچ گونه فریم و فاصله ۶ میلی متری شیشه ها از هم به اوج زیبائی خود می رسد.
استفاده از درپوش ویژه در فیس کپ به رنگ دلخواه ، وجود بازشوهای مخفی و امکان استفاده از درپوش های دکوراتیوه از وجوه تمایز فیس کپ می باشد.

خصوصیات :
امکان انتخاب رنگ حتی طرح چوب در فریم های آلومینیومی در هر دو نوع نصب
امکان — و هوانیری کامل با استفاده از لاستیکهای مخصوص در فریم ها
امکان — سطح عایق دما با استفاده از پروفیلهای ترمال برک
نصب اسان و قابل تنظیم بودن بوسیله — در نما ( پیچ و مهره )

آفتابگیر

حرکت به سوی طراحی ساختمان های پایدار که توسط مالکان و مهندسین مشاور و مستاجران آینده نگر هدایت می شود اهداف خود را اغلب به کنترل های بیرونی نور خورشید به عنوان یک راه حل سبز در نظر می گیرند..
آفتابگیر های آلومینیومی (Sun Shade , Louvers) به طور چشمگیری می تواند نفوذ تارهای ناشی از اشعه خورشید را در پنجره های ساختمان کاهش دهد. در حال حاضر در برخی از کشورهای جهان آفتابگیرها بخشی از الزامات تجویدی برای طراحی با کارائی بالا در ساختمان ها ( به جز مسکونی) می باشد.
علاوه بر صرفه جویی انرژی از طریق کاهش بارهای اشعه خورشیدی می تواند به ظاهر ساختمان نیز زیبایی بخشد.
کنترل میزان نور ورودی و جلوگیری از ورود اشعه خیره کننده و مستقیم خورشید از کارائی های اصلی لوورها می باشد

تلفن

22637587 - 22636816

نشانی پستی

تهران - خیابان شریعتی - نرسیده به پل صدر ، جنب اداره پست منطقه 19 پلاک 1607 واحد 8

پست الکترونیکی

Info@Ideh-Noavaran.Com

نوع فعالیت

انجمن، اداره، سازماننظرات