هامون پروفیل پارسیان

هامون پروفیل پارسیان

خلاصه فعاليت

تولید کننده پروفیلها و اتصالات سقف و دیوار کاذب (dry wall system)

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت هامون پروفیل پارسیان:

شرکت هامون پروفیل پارسیان به شماره ثبت ۴۵۱۹۰۶ با نام تجاری هامون پروفیل، تولید کننده پروفیلها و اتصالات سقف و دیوار کاذب (dry wall system) با معرفی خود در سال ۱۳۹۰ به عنوان یکی از تولید کنندگان این محصولات پا به عرصه صنعتی سازی ساختمان گذاشت. این شرکت منشعب شده از گروه ماشین سازی هامون رول فرم می باشد که از سال۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات تولید پروفیل آغاز نمود. طراحی و ساخت خطوط تولید شرکت هامون پروفیل پارسیان تماماً زیر نظر کارشناسان این رشته در ماشین سازی هامون رول فرم  انجام پذیرفته تا برآیند تفکر و تجربه سالها کوشش به مجموعه ای  از ماشین آلات بسیار پیشرفته و با عالیترین تکنولوژی روز دنیا در این شرکت تبدیل گردد. با وجود پشتیبانی مستمر و آزمونهای استاتیکی منظم، نمودار کیفیت محصولات این واحد از آغاز فعالیت بصورت صعودی بوده و با تلاش بی وقفه سعی در حفظ این مهم داریم.

هامون پروفیل با صادرات بیش از۴۰۰۰ تن از انواع محصولات خود به کشورهای همسایه توانسته سهمی در صادرات کشورمان ایفا کند. این واحد در سال ۱۳۹۳ با گذر از تستهای استاندارد سازی مفتخر به دریافت گواهی نامه هایOHSAS 18001/ISO 14001/ISO 9001 در قالب سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) وهمچنین دریافت گواهی نامه بین المللی ISO 10002 جهت برنامه ریزی و مدیریت امور مشتریان گردید.در حال حاضر هامون پروفیل در حال توسعه فازهای تولیدی خود و همچنین تاسیس واحد تولیدی جدید به وسعت۱هکتار میباشد، بنابراین محصولات متعدد و متنوعی را در روزهای آینده از این برند خواهید دید.

موضوع فعالیت شرکت:

تولید کننده پروفیلها و اتصالات سقف و دیوار کاذب (dry wall system)

  • سقف کاذب مشبک
  • سقف کاذب یکپارچه
  • دیوارهای جدا کنند

با توجه به نوع کاربرد این محصول که بیشتر درسقفهای کاذب مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین کثرت اجرای سقف کاذب در محیط های مختلف، پروفیل F47 یکی از پر مصرف ترین پروفیل های ساخت و ساز خشک (dry wall system) به حساب می آید.محصول فوق به دلیل قرارگیری پانل و همچنین جا گذاری کلیپس از لحاظ کیفی بسیار حائز اهمیت است. با توجه به حساسیت بالای این سازه، متخصصین ما نگاه ویژه ای به محصول داشته و با فراهم آوردن تست های کنترلی، توانسته ایم محصولات خود را با بالاترین کیفیت به بازارعرضه نماییم.

 

. ضمائم

افتخارات و گواهی نامه ها

برای داشتن اطلاعات تماس شرکت QR زیر را اسکن نمایید

Contact-image

تلفن

33704048

نوع فعالیت

انجمن، اداره، سازماننظرات