شیر آلات صنعتی نمونه فرد آب

شیر آلات صنعتی نمونه فرد آب

خلاصه فعاليت

سازنده انواع شیرآلات صنعتی صنایع تاسیسات آب و فاضلاب،و تاسیسات حرارتی و برودتی
تولید شیر الات صنعتی و اتصالات چدنی و جوشی،دریچه های چدنی و منهول و تامین تاسیسات اب و فاضلاب

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره مجموعه شیرآلات صنعتی نمونه فرد آب:

گروه تولیدی شیرآلات صنعتی نمونه فرد آب با مدیریت آقای صالحی با پشتوانه ۳۰ سال سابقه علمی وتجربی با اهداف خدمت به تولید با کیفیت و با بهره گیری ازمهندسان و صنعت گرانی مجرب و کارآزموده در زمینه ریخته گری و همچنین سابقه ای درخشان تاسیس گردید. این کارخانه از معدود تولید کنندگان شیرآلات صنعتی،اتصالات چدنی،و دریچه‌های چدنی است که تمام مراحل ساخت و تولید اعم از طراحی، ریخته گری ، تراشکاری ، آبکاری، مونتاژ ، تست و … را کامل در کارخانه انجام داده و به بازار عرضه می نماید .از جمله ویژگی های دیگر این گروه تولیدی می توان به کنترل کیفیت اشاره کرد که از نظر مهندسین ، یکی از بهترین مراحل تولید می باشد که با توجه به این نکته تولیدات خود را نزد مصرف کنندگان و همچنین فروشندگان این محصول نمونه کرده است.

با توکل بخدا و همت پرسنل فرد آب ، این مجموعه توانسته با توسعه کمی در تنوع محصولات و همچنین با ادامه این روند ضمن عرضه وسیعتر محصولات ، منتهی به گستردگی تنوع مصرف مشتریان و جلب رضایت ایشان شده است. لذا از تمامی همکاران ، پژوهشگران و کسانی که در این گستره صنعت دستی دارند برای همکاری دستشان را می فشاریم و از ایده ها و پیشنهادات و انتقادات به گرمی استقبال می نماییم. تبلور همه تلاشها در مجموعه این گروه تولیدی در این جمله خلاصه میشود که “حق با مشتری است” و تمام برنامه ریزی ها برای رسیدن به هدف فوق تنظیم و اجرا می گردد.

گروه تولیدی شیرآلات صنعتی نمونه فرد آب سازنده انواع شیرآلات صنعتی صنایع تاسیسات آب و فاضلاب،و تاسیسات حرارتی و برودتی با دارا بودن استانداردهای بین المللی سیستم مدیریت کیفیت (ایزو۹۰۰۱:۲۰۰۸)، استاندارد بین‌ المللی رضایت مندی مشتری (ایزو۱۰۰۰۲:۲۰۰۴)،استاندارد بین المللی شیرهای صنعتی و لوله‌ها (ایزو۱۵۸۴۸:۲۰۰۶)، و استاندارد کیفیت محصول در اروپا CE، همچنین شعار مشتری مداری،کیفیت،ضمانت در خدمت جامعه مهندسی ایران می باشد.شیرآلات و اتصالات صنعتی نمونه فردآب، آمادگی خود را در جذب نظرات و نیز بهبود کیفی محصولات خود اعلام مینماید.

 

موضوع فعالیت شرکت:

تولید شیر الات صنعتی و اتصالات چدنی و جوشی،دریچه های چدنی و منهول و تامین تاسیسات اب و فاضلاب

گروه تولیدی شیرآلات صنعتی نمونه فرد آب سازنده انواع شیرآلات صنعتی صنایع تاسیسات آب و فاضلاب،و تاسیسات حرارتی و برودتی با دارا بودن استانداردهای بین المللی سیستم مدیریت کیفیت (ایزو۹۰۰۱:۲۰۰۸)، استاندارد بین‌ المللی رضایت مندی مشتری (ایزو ۱۰۰۰۲:۲۰۰۴)،استاندارد بین المللی شیرهای صنعتی و لوله‌ها (ایزو۱۵۸۴۸:۲۰۰۶)، و استاندارد کیفیت محصول در اروپا CE، همچنین شعار مشتری مداری،کیفیت،ضمانت در خدمت جامعه مهندسی ایران می باشد.

 • شیر فلکه کشویی چدنی
 • شیرفلکه زبانه لاستیکی
 • اتصالات چدنی فرد آب
 • شیر پروانه‌ای فرد آب
 • شیر یکطرفه(شیر خودکار)
 • شیر فلکه سوزنی (بخار) فرد آب
 • صافی چدنی فلنجدار فرد آب
 • دریچه چدنی فرد آب
 • سوپاپ فلنچدار فرد آب
 • سوپاپ دنده‌ای فرد آب
 • اتصالات چدنی فلنچدار
 • لرزه گیر فرد آب
 • رینگ و فلنج فرد آب

اتصالات چدنی تاسیسات آب و فاضلاب دریچه چدنی رینگ و فلنج شیر خودکار شیر یکطرفه شیر آلات شیر فلکه شیر فلکه سوزنی شیر فلکه کشویی شیر پروانه‌ ای

ضمائــم:

کاتالوگ فرد اب

 

 

مدیر عامل

قاسم صالحی

تلفن

33901228-33913399

فکس

36611910

نشانی پستی

آدرس فروشگاه مرکزی:تهران،خیابان خیام شمالی،مقابل پارک شهر،پاساژ باقریان٬طبقه همکف٬فروشگاه نمونه فردآب٬پلاک۹ کد پستی:۱۱۱۴۸۲۳۶۷۵

پست الکترونیکی

info@fardab.ir

تلفن همراه

09121453349

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

آدرس کارخانه

کیلومتر ۴۵ جاده خاوران،بعد از پلیس راه شریف آباد،شهرک صنعتی پایتخت(علی‌ آباد)،بلوار کاج، نبش لاله ۹،صندوق پستی ۴۵۶.

تلفن کارخانه

02334572193

فاکس کارخانه

02334572194

مدیر فروش

صالحینظرات