امرتات صنعتگران

امرتات صنعتگران

خلاصه فعاليت

- طراحی و مشاوره در زمینه کانال کشی و تهویه مطبوع
- ساخت و اجرای کانال با ابزار دقیق و نظارت بر حسن انجام آن

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت امرتات صنعتگران:

شرکت امرتات صنعتگران با هدف بهینه سازی مصرف انرژی در راستای افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها در بخش تاسیسات فعالیت می نماید.

در این رهگذر این شرکت به عنوان نماینده اصلی کانال پیش عایق پی پال از نوع پلی یورتان و فنولیک ,اولین مجری کانال پیش عایق با جدیدترین متد ساخت اتوماتیک و کارگاهی در ایران و مجهز به دستگاهCNC  جهت بالابردن دقت تلرانس و سرعت اجرا می باشد.

 همچنین با اجرای بیش از ۵۰۰٫۰۰۰ مترمربع کانال پیش عایق با مقطع چهارگوش و مقطع گرد و کانال فلکسیبل و انواع پلنیوم باکس موجب کسب تجربیات فراوان در اجرای صحیح کار و در نهایت تاسیس کارخانه ای برای ساخت انواع کانال واقع در شهرک صنعتی کمرد می باشد که مزایای کار تمیز , تحویل به موقع و سرعت بالای اجرا را به دنبال داشته است . 

 

 

موضوع فعالیت شرکت:

شرکت مهندسی امرتات صنعتگران با داشتن کادر مهندسی جوان و مجرب آماده ارائه خدمات زیر می باشد:

۱- طراحی و مشاوره در زمینه کانال کشی و تهویه مطبوع 
۲- ساخت و اجرای کانال با ابزار دقیق  و نظارت بر حسن انجام آن

نماینده کانال از پیش عایق شده  ایتالیا به عنوان اولین وتنها مبتکر طراحی کارخانه ای به ظرفیت ساخت ۵۰۰۰ مترمربع  کانال پیش عایق در ماه میباشد.

نماینده فروش ومجری انواع کانال فلکسیبل(لوله خرطومی انعطاف پذیر) Flexible Duct ترک در ایران.

تنها شرکت ایرانی است که مفتخر است مبتکر طراحی کارخانه ای به ظرفیت ماهیانه ۱۰۰۰۰ متر مربع تولید کانال پیش عایق در ماه باشد .این امر تحولی گسترده در امر کانال کشی ایجاد نموده و روش سنتی کانال کشی را در جهتی همگام با کشورهای توسعه یافته پیش برده است که نتیجه ان طراحی و ساخت کانال که با بهره گیری از علم و دقت مهندسی  باعث کاهش مصرف انرژی , افزایش راندمان سرمایش و گرمایش و در نهایت بهره وری بالاتر می شود

استفاده از دستگاه cnc دستگاه اتوماتیک جهت تسریع در تولید و افزایش کیفیت گردیده است.
شرکت امرتات با کادری مشتمل ۱۱ مهندس مکانیک و صنایع و تیم اجرایی و کارگری مشتمل بر ۴۰ نفر مفتخر است تا علاوه بر ایجاد اشتغال و کارآفرینی سهم کوچکی در پیشبرد صنعت تاسیسات کشور داشته باشد.
در انتها ما راز ماندگاری در صنعت کشور را سه اصل کیفیت, قیمت , خدمات دانسته و امیدوارم بتوانیم در سایه پیشنهادات و انتقادات شما خدمتی در توسعه کشور بنمائیم.

ضمائم
icon


نظرات