سنگین ماشین ایستا

سنگین ماشین ایستا

خلاصه فعاليت

شرکت سنگین ماشین ایستا با هدف تامین ماشین آلات شرکت ها و پروژه های عمرانی و راهسازی کشور مبادرت به همکاری با بزرگترین ومعتبرترین کمپانیهای تولید کننده بین المللی فعال در عرصه ماشین آلات راهسازی نموده است تا زمینه ساز آبادی و سازندگی هر چه بیشتر ایران عزیز و اعتلای نام ایران در عرصه جهانی باشد.

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت سنگین ماشین ایستا:

شرکت سنگین ماشین ایستا با هدف تامین ماشین آلات شرکت ها و پروژه های عمرانی و راهسازی کشور مبادرت به همکاری با بزرگترین ومعتبرترین کمپانیهای تولید کننده بین المللی فعال در عرصه ماشین آلات راهسازی نموده است تا زمینه ساز آبادی و سازندگی هر چه بیشتر ایران عزیز و اعتلای نام ایران در عرصه جهانی باشد.

موضوع فعالیت شرکت:

شرکت سنگین ماشین ایستا در حال حاضرنماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت Changlin در زمینه انواع ماشین آلات معدنی و راهسازی از کشور چین می باشد.

 شرکت سنگین ماشین ایستا ارائه کننده لودر، بیل مکانیکی چرخ زنجیری، غلطک، گریدر و بکهولودر می باشد که هر کدام یکی از برترین و با کیفیت ترین محصولات در بازار ایران می باشند که هم اکنون در حال رقابت با شرکت های صاحب نام در بازارهای جهانی می باشند.

 شرکت ایستا با کادری مجرب و نیروهای توانمند در زمینه ی خدمات پس از فروش در راستای تامین ماشین آلات راه سازی و عمرانی گام بر میدارد.

ارائه کننده :

  • بیل مکانیکی چرخ زنجیری
  • لودر چرخ لاستیکی
  • گریدر
  • غلطک
  • بلدوزر


نظرات