بی پرت

بی پرت

خلاصه فعاليت

تولید کننده قطعات و محصولات ام دی اف MDF
(سامانه سفارش اینترنتی قطعات MDF)

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره مجموعه بی پرت:

بی پرت با هدف دسترسی آسان و مقرون به صرفه به محصولات و قطعات به پشتوانه ۳ دهه فعالیت در صنعت چوب و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات مدرن این صنعت شروع به فعالیت نموده است.

بی پرت از طریق سامانه فروش قطعات و محصولات خود با درنظر گرفتن انواع سلیقه ها و تنوع مواد اولیه مسیرهای رسیدن شما را به هدف خود در بازار امروز، سهل و سریع نموده است به گونه ای که با استفاده از این سامانه هوشمند شما قادر خواهید بود کالا و محصولات مورد نظر خود را با هر شکل یا ابعادی و با هر رنگ و ضخامتی در محل مورد نظر خود دریافت نمائید بدون آنکه هزینه زمانی بابت عملیات صورت گرفته صرف کرده باشید.

بی پرت ماموریت دارد که بصورت گسترده و با بهره گیری از حسن اعتماد شما عزیزان و اعتبار تامین کنندگانی چون شرکت سابین،… پاسخگویی طیف وسیعی از مشتریان انبوه و شخصی باشد.

موضوع فعالیت:

تولید کننده قطعات و محصولات ام دی اف MDF

سرویس اینترنتی جهت سفارش قطعات ام‌دی‌اف بصورت آنلاین و با توجه به ابعاد و مشخصات مورد نظر شماست

در این صفحه قطعات مورد نظر خود را با ورود اطلاعات ضخامت پنل، نوع پلیت، رنگ روکش و … سفارش دهید. ابعاد قابل قبول پنل ( در امتداد راه چوب ۵ الی ۳۶۰ سانتی‌متر و عمود بر راه چوب ۵ الی ۱۸۰سانتیمتر ) است.

سبد خریدسفارش قطعه

چشم انداز

اندیشه ما مبتنی بر ارزشهایی چون صداقت، اعتماد، پایبندی به تعهدات و اصول اخلاقی و متعارف کسب و کار، رعایت حقوق و احترام متقابل، مسئولیت پذیری و سلامت پایه گذاری شده است. که این ارزشها، چشم انداز نهایی بی پرت را در کنار شما روشن، متصور می شود.

در این چشم انداز در نظر داریم با توسعه بازارهای داخلی، حفظ رضایتمندی مشتریان و هموطنان عزیز، افزایش توانمندی و راندمان با استفاده از تکنولوژی، زمینه ورود به بازارهای بین المللی را فراهم آوریم و با این هدف در راه پیشرفت و توسعه میهن عزیزمان نیز گامی بلند برداشته باشیم.

تلفن

۸۸۷۲۲۰۱۹

نشانی پستی

تهران، خیابان وزراء، کوچه هشتم، پلاک ۲۲

پست الکترونیکی

info@bpert.com

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

آدرس کارخانه

شهرک صنعتی پرند، بلوار صنعتگران، خیابان نوآوران، کوچه 8، پلاک 200نظرات