شیرآلات اتوماتیک بلندا

شیرآلات اتوماتیک بلندا

خلاصه فعاليت

اولین تولیدکننده شیرآلات اتوماتیک و الکترونیکی و محصولات کاهنده مصرف آب با نشان استاندارد در ایران

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت بلندای:

شرکت بلندای صنعت به عنوان اولین تولیدکننده شیرآلات اتوماتیک در ایران از سال ۱۳۷۴ تاکنون مشغول فعالیت می باشد. این شرکت با بومی سازی فناوری ساخت شیرآلات فوق توسط متخصصان دانشگاهی ، توان تولید و عرضه محصولات خود با کیفیت و قیمت مناسب و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی را دارا می باشد و متنوع ترین شیرآلات الکترونیکی ز را در سبد محصولات تولیدی خود قرار داده است.

محصولات این شرکت دارای تاییدیه رسمی صرفه جویی و کیفیت از سازمانهای مختلف از جمله سازمان آب و فاضلاب استان تهران، سازمان آب و فاضلاب استان خراسان رضوی، سازمان آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی، حرم امام رضا(ع)، دانشگاه شیراز، دانشگاه مازندران و … میباشد.

شرکت بلندای صنعت مفتخر به دریافت استاندارد بین المللی ISO9001:2008 از انگلستان و گواهینامه صادرات به اروپا CE گردیده است و با توجه تدوین استاندارد ملی شیرآلات اتوماتیک در سال ۱۳۹۱ ، بلندا اولین تولید کننده شیرآلات الکترونیکی با نشان استاندارد در ایران می باشد. همچنین شیرآلات اتوماتیک بلندا  برگزیده جایزه ستاره طلایی کیفیت در سال ۲۰۱۵ از سوی انجمن ستاره کیفیت پاریس گردید.

موضوع فعالیت شرکت:

اولین تولیدکننده شیرآلات اتوماتیک در ایران

اولین تولید کننده شیرآلات الکترونیکی با نشان استاندارد

طراحی، ساخت و نصب شیرآلات و سیفونهای اتوماتیک

این شرکت افتخار طراحی، ساخت و نصب شیرآلات و  حرم مطهر رضوی (ع)، حرم مطهر نجف اشرف، حرمین مطهر کاظمین، حرم مطهر حضرت معصومه ، حرم مطهر شاه عبدالعظیم ، شرکت های آب و فاضلاب ۲۴ استان، دانشگاهها، بیمارستانها و مراکز مهم اداری در سراسر کشور را در سوابق کاری خود ثبت نموده است.

امید است که این شرکت گامی موثر در جهت فرهنگ سازی اصلاح الگوی مصرف آب و انرژی  و همچنین کمک به اقتصاد خانوار به دلیل توجیه اقتصادی شیرآلات اتوماتیک بلندا که خواسته همگان است بردارد.

خدمات پس از فروش شیرآلات اتوماتیک بلندا

شیرآلات اتوماتیک بلندا داشتن محصولی بدون عیب و نقص را حق مصرف کننده می داند و همواره در تلاش است تا حقوق مصرف کننده را رعایت نماید. در این راستا بلندا کلیه محصولات الکترونیکی خود را تا ۲ سال و کلیه محصولات اهرمی را تا ۵ سال گارانتی می نماید تا مصرف کننده با خیالی آسوده نسبت به خرید محصولات شرکت اقدام نمایند.

واحد خدمات پس از فروش بلندا با کادری مجرب در خدمت مشتریان و مصرف کنندگان محترم می باشد.در صورت نیاز به هرگونه خدمات پس از فروش لطفا با مراکز مجاز شرکت تماس بگیرید.در اولین فرصت و پس از هماهنگی های لازم، پرسنل این واحد به محل مصرف کننده مراجعه نموده و نسبت به ارائه خدمات مورد نیاز اقدام خواهند نمود.با خدمات پس از فروش مطمئن بلندا، آسوده خیال محصولات این شرکت را انتخاب نمائبد.

ضمائم:

 

 

 

تلفن

025-33346000

فکس

025-33346011

نشانی پستی

قم - شهرک صنعتی شکوهیه - بلوار کلاهدوز - فرعی 12 - پلاک 1000 - شركت بلندای صنعت جهان افراز

پست الکترونیکی

bolanda.sale@gmail.com

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده



نظرات