بنا تدبیر البرز(بتا)

بنا تدبیر البرز(بتا)

خلاصه فعاليت

شرکت بنا تدبیر البرز (بتا) متخصص در زمینه دستگا‌ههای جوش پیچ به ورق و موارد استفاده آن در سازه‌های مرکب فلزی و سقفهای عرشه فولادی، اتوماسیون جوشکاری وبرشکاری و پخ زنی ورق.

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت بنا تدبیر البرز:

شرکت بنا تدبیر البرز (بتا) در سال ۱۳۸۶ در تهران تاسیس شد. تخصص ما در زمینه دستگا‌ههای جوش پیچ به ورق و موارد استفاده آن در سازه‌های مرکب فلزی و سقفهای عرشه فولادی، اتوماسیون جوشکاری وبرشکاری و پخ زنی ورق است. شرکت بتا پیشرو در تولید گلمیخ ساختمانی در ایران می‌باشد.

تخصص اصلی‌ ما در زمینه جوشکاری پیچ به بدنه می‌باشد، ما بواسطه پرسنل آموزش دیده و ماهر، قابلیت ارائه راه حل برای تمامی‌ موارد استفاده جوشکاری پیچ به ورق را داریم. شرکت بتا نماینده رسمی‌ فروش محصولات جوشکاری پیچ به ورق تولید شده توسط شرکت (سویر) یکی‌ از شرکتهای پیشرو دراین صنعت در جهان می باشد.

در زمینه اتوماسیون جوشکاری و برشکاری، ما با ارائه محصولات شرکت (گولکو) بزرگترین ومشهورترین شرکت دنیا در این صنعت ، در بازار ایران فعالیت می‌کنیم.

در زمینه پخ زنی ورق و لوله‌، ما با ارائه محصولات شرکت آلمانی‌ (گریما)  از پیشتازان این صنعت در دنیا، در بازار ایران فعالیت می‌کنیم.

موضوع فعالیت شرکت:

محصولات شرکت:

محصولات شرکت ما به چهار گروه عمده تقسیم می شوند.

- گلمیخ های ساختمانی

- سیستم های جوش پیچ به بدنه

- پخ زنی با سرعت بالا

- اتوماسیون جوشکاری و برشکارینظرات