بتا صنعت ایلیا

بتا صنعت ایلیا

خلاصه فعاليت

لوازم و تجهیزات الکتریک و الکترونیک
مجموعه ای فنی و تخصصی الکترونیکی و پیشرو در زمینه سیستمهای ریموت کنترلی

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره بتا صنعت ایلیا:

شرکت بتا صنعت ایلیا در سال ۱۳۸۰ با هدف طراحی و ساخت بردها و سیستمهای الکترونیکی عمدتا مورد نیاز در آیفونها و آنتن ها آغاز به کار نمود، با توجه به روند رو به رشد آیفون تصویری عمده فعالیت شرکت به تولید و پشتیبانی از این زمینه معطوف گردید. مطابقت با نیازهای جدید خصوصا در زمینه دربهای اتوماتیک و ریموت کنترل موجب شده تا با استفاده از تجربه چند ساله به لطف و عنایت خداوند متعال شرکت بتا فعالیت خود را در این رشته گسترش دهد.
موضوع فعالیت :
شرکت بتا با ایجاد مجموعه ای فنی و تخصصی الکترونیکی و پیشرو در زمینه سیستمهای ریموت کنترلی از قبیل :
• درب بازکن اتوماتیک بازویی
• درب بازکن اتوماتیک ریلی
• اپراتور شیشه برقی
• راهبند اتوماتیک
• کنترلرهای درب برقی
• مرکز کنترل کرکره برقی
• لوازم جانبی درب بازکنها از قبیل ریموت کنترل، فلاشر، دنده شانه¬ای، کارت گیرنده و . . .
فعالیت حرفه ای داشته و از بزگترین واردکنندگان ریموت کنترل و انواع درب بازکن¬های اتوماتیک و کرکره های برقی است.

انواع محصولات شرکت بتا صنعت ایلیا عبارتند از : اپراتور بازویی ، اپراتور ریلی، چشمی دیجیتال ، درب بازکن ، درب بازکن اتوماتیک ، درب بازکن بازویی،درب بازکن برقی ، درب بازکن ریلی ،  دوربین مدار بسته، دی وی آر HANBANG، دوربین مداربسته، دی وی آر HANBANG، راهبند ، رسیور صنعتی ، رسیور قفل برقی ، رسیور کرکره ، ریموت کنترل   ، مرکز کنترل درب برقی ، مرکز کنترل کرکره ، موتور کرکره ، کرکره برقی ، اپراتور شیشه برقی

توانایی ها :
۱- طراحی:
شرکت بتا با تکیه بر تجربیات چند ساله خود در زمینه طراحی و مدیریت تولید برد های الکترونیکی، این توانایی را دارد که طرحها و ایده های صنعتی مربوط به درب برقی را با در نظر گرفتن هزینه تولید، خرید قطعات مناسب با کیفیت بالا و بهینه سازی مدارها،  بومی سازی نماید. نمونه این مطلب : انجام تحقیقات، مطالعات و ساخت برد کنترل موتور AC 220 برای اولین بار در ایران برای انواع درب بازکن های اتوماتیک می باشد.

۲- تولید :
شرکت بتا با استفاده از مهندسین مجرب در بخش تولید درب برقی، برنامه ها و طرح های زیربنایی، اهداف سازنده، کارآفرین و اشتغال زا را دنبال نموده و با کنترل و نظارت بر تولید و اجرای QC، محصولاتی با قابلیت اطمینان بالا را به بازار عرضه می کند.
این شرکت را می توان به عنوان طراح و  تولید کننده اولین مرکز کنترل کرکره برقی در ایران ذکر نمود.

۳- خدمات پس از فروش :
شرکت بتا بر مبنای فکری ” تعهد، تخصص و ارائه محصولات متنوع، با بهترین کیفیت خدمات پس از فروش به مشتریان محترم ” اعتبار و جایگاه بسیار خوبی در مقایسه با شرکتهای دیگر در ایران، ترکیه، چین، و حتی در کشورهای اروپایی و همچنین در بین مصرف کنندگان کسب کرده است.

۴- توزیع :
هم اکنون این شرکت درصد عمده بازار را در زمینه ریموت کنترل و کنترل های درب برقی و کرکره برقی را به خود اختصاص داده است و درصد بالایی از جکهای بازویی و ریلی و راهبند با قیمت فوق¬العاده مناسب توسط این شرکت در کشور عزیزمان توزیع می گردد.

در زیر برای آشنایی با توانایی¬های شرکت بتا بخشی از رزومه فعالیتها ذکر می گردد :

۱٫ طراحی و تولید مرکز کنترل DC جهت انواع درب های اتوماتیک  (Sliding , Swing)با قابلیت کنترل جریان برای اولین بار در ایران
۲٫ طراحی و تولید مرکز کنترل AC جهت انواع درب های اتوماتیک  (Sliding , Swing)با قابلیت کنترل جریان برای اولین بار در ایران
۳٫ طراحی و تولید مرکز کنترل کرکره برقی ۴ کانال برای اولین بار در ایران
۴٫ طراحی و تولید مرکز کنترل کرکره برقی فول کانال برای اولین بار در ایران
۵٫ طراحی و تولید تک رله صنعتی
۶٫ طراحی و تولید ۲ رله صنعتی
۷٫ طراحی و تولید ۳ رله صنعتی
۸٫ طراحی و تولید ۴ رله صنعتی مجهز به LCD برای اولین بار در ایران
۹٫ریموت کنترل (۲۰۰۶, ۲۰۰۷,۲۰۰۹) Learning Code
10. ریموت کنترل( Hopping Code  ۲۰۱۰, ۲۰۱۱)
۱۱٫ طراحی و ساخت الگوی کدینگ غیر قابل کپی و با امنیت بالا و افزودن آن به عنوان یک گزینه جهت افزایش ایمنی کلیه محصولات ( Hopping Code )

اهداف :
مدیریت بتا صنعت ایلیا معتقد به تولید بردها و قسمتهای الکترونیکی ( لوازم جانبی ) انواع درب بازکنها در داخل کشور و با اتکا بر توان متخصصان داخلی بوده است به گونه ای که فقط بخشهای مکانیکی از خارج وارد شود ( هم اکنون قسمت مکانیکی نیز در مرحله نهایی تست جهت عرضه به بازار می باشد).
امید است با یاری شما دوستان و همکاران گرامی گامی هر چند کوچک در جهت رشد و بالندگی کشور عزیزمان ایران برداریم.

تلفن

66725677 - 66725627-66746106 - 66710817

فکس

66746107

نشانی پستی

ایران - تهران -خیابان جمهوری-بین حافظ و سی تیر-مرکز تجاری امجد-طبقه سوم-شماره 21

پست الکترونیکی

info@beta.ir

نوع فعالیت

شرکت: خدماتنظرات