بهریزان صنعت

بهریزان صنعت

خلاصه فعاليت

تولید کننده شیرآلات بهداشتی و اهرمی

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت بهریزان صنعت:

شرکت بهریزان صنعت در سال ۱۳۷۳ با ۶ نفر کادر متخصص خود که هر کدام سوابق طولانی در صنعت شیرآلات بهداشتی داشته اند تاسیس شد و هدف اولیه شرکت رشد و توسعه صنعت شیر سازی در کشور بوده که با تولید قطعات مختلف شیرآلات و فروش تکنولوژی به شرکتهای مختلف صنعت فوق را در کشور توسعه داده است در سال ۱۳۸۱ با گرفتن مهر استاندارد ملی ایران مونتاژ شیرآلات بهداشتی و اهرمی خود را شروع نموده است.

شرکت بهریزان صنعت از جمله شرکتهای شیرآلات بهداشتی است که کلیه مراحل از طراحی تا تولید را با کادر متخصص خود انجام می دهد و اکثر دستگاه ها و امکانات خط تولید و قیود وفیکسچر و دستگاههای تست قطعات شیر آلات توسط خود شرکت ساخته شده است. .

موضوع فعالیت شرکت:

تولید کننده شیرآلات بهداشتی و اهرمی

تولید قطعات مختلف شیرآلات و فروش تکنولوژی به شرکتهای فعال در این حوزه

مشخصات فنی شیرآلات تولیدی شرکت بهریزان صنعت

کلیه قطعات شیرآلات تولید داخلی می باشد به استثنای کاتریج شیرآلات اهرمی که ساخت کشور اتریش می باشد.

جنس بدنه شیرآلات از برنج ریختگی به شماره MS60 با آنالیز ذیل می باشد: CU 60-62% AL0.3-0.5% Pb1.5-2.5% Zn balance کلیه قطعات سری تراشی برنجی از طریق میلگرد تولیدی کارخانجات باهنر کرمان با مشخصات MS58 تهیه میشود

کلیه قطعات لاستیکی مصرفی اعم از اورینگ و واشرها از جنس NBR با سختی ۶۵-۷۰ شور می باشد قطعات پلاستیکی از جنس ABS 750 می باشد. ضخامت پوشش آبکاری قطعات طبق استاندارد ملی ایران به شماره ۲۱۶۱ و استاندارد جهانی ISO1456 بشرح ذیل می باشد:

۱- پوشش اولیه مس روی قطعات برنجی جهت چسبندگی بهتر پوششهای آبکاری با ضخامت ۸ میکرون

۲- پوشش نیکل با ضخامت ۱۵ میکرون

۳- پوشش کرم با ضخامت ۳/۵ میکرون در مرحله مونتاژ کلیه شیرآلات با کمک دستگاه تست آکواریوم توسط فشار هوای ۸-۶ اتمسفر تست و آب بندی میشوند.

شیرآلات اهرمی پس از تست هوا به کمک دستگاه تست آب تحت فشار ۱۰-۸ اتمسفر قرار گرفته و کلیه مجاری خروجی آب کنترل صد در صد میشوند.

کاتریج شیرآلات اهرمی ساخت شرکت KEROX اتریش می باشد و مجهز به سیستم صدا گیر می باشد و با گرفتن اغتشاش آب صدای شیرآلات را حذف می نمایند.

کیفیت بالای محصولات در کنار قیمت مناسب راز ماندگاری شرکت بهریزان صنعت می باشد و همواره جلب رضایت مشتری هدف مدیران و نمایندگان شرکت می باشد.

مدیر عامل

آقای حدادی

تلفن

36423443-36424134-36423481

فکس

36424135

نشانی پستی

تهران - شهرستان پاکدشت - صندوق پستی 118- شرکت بهریزان صنعت

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

مدیر فروش

آقای رجبی



نظرات