بهنام صنعت پایا

بهنام صنعت پایا

خلاصه فعاليت

تامین و تولید کننده انواع ماشین آلات و تجهیزات تولید قطعات بتنی نیز می باشد
نماینده انحصاری ماشین آلات بتن، راهسازی و لیفتینگ شرکت سانی در ایران
تولید تجهیزات صنعت تبرید بتن بعنوان نماینده انحصاری شرکت هورمن آلمان

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت بهنام صنعت پایا:

شرکت بهنام صنعت پایا در سال ۱۳۵۴ با مدیریت جناب آقای مهندس سید علیرضا بنایی فعالیت خود را در زمینه های مختلف خدمات پس از فروش آغاز کرد. این شرکت در سال ۱۳۷۳ با همکاری شرکت البا آلمان اقدام به تولید بچینگ پلانت نمود. درادامه، بهنام صنعت از سال ۱۳۸۶ موفق به تولید ماشین آلات تولید بتن کاملا ایرانی شد و صادرات محصولات کاملا ایرانی را در دستور کار خود قرار داد. ۳۸ سال سابقه فعالیت در صنعت بتن و صادرات مدرن ترین و بزرگترین بچینگ پلانت های دنیا این مجموعه را در میان ۵ تولید کننده برتر این نوع ماشین آلات در دنیا قرارداده است. اختراع بچینگ پلانت سوپرموبایل و تولید میکسرهای تک شفت افقی، تویین شافت افقی، پلنتری و همچنین اولین سیستم اتوماسیون بچینگ پلانت در ایران تنها گوشه ای از چالش های شرکت بهنام صنعت جهت جهانی شدن و ورود به جمع بزرگان این صنعت در دنیا می باشد.

موضوع فعالیت شرکت:

این شرکت با افزایش توانایی خود از سال ۱۳۸۳ گام در عرصه تولید تجهیزات صنعت تبرید بتن نیز نهاد و بمانند دیگر زمینه ها ابتدا کار خود را با تامین ماشین آلات بعنوان نماینده انحصاری شرکت هورمن آلمان آغاز نمود و سپس به تولید مشترک روی آورد و هم اکنون نیز در سدهای چمشیر و کوهرنگ و نیروگاه گتوند و پل خلیج فارس و … یخسازهای تولیدی خود را عرضه نموده است که این افتخارات حاکی از بومی شدن این صنعت می باشند.

همچنین بهنام صنعت به عنوان نماینده انحصاری شرکت ماسا آلمان در ایران، تامین و تولید کننده انواع ماشین آلات و تجهیزات تولید قطعات بتنی نیز می باشد. شرکت ماسا با بیش از یک قرن تجربه به عنوان بزرگترین تولید کننده ماشین آلات تولید قطعات بتنی در جهان شناخته می شود.
شرکت بهنام صنعت علاوه بر فعالیتهای تخصصی بتن، گروه های تخصصی تامین دیگر ماشین آلات اعم از انواع ماشین آلات انتقال بتن، راهسازی، لیفتینگ، حفاری و معدنی را نیز راه اندازی نموده است و هم اکنون به عنوان نماینده انحصاری ماشین آلات بتن، راهسازی و لیفتینگ شرکت سانی در ایران ضمن عرضه این محصولات ، خدمات پس از فروش تخصصی نیز ارائه می نماید


نظرات