تولیدی و بازرگانی بسط کار

تولیدی و بازرگانی بسط کار

خلاصه فعاليت

نمایندگی انحصاری ممبران VONTRONدر ایران

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

در باره شرکت تولیدی و بازرگانی بسط کار(سهامی خاص)

بسط کار با سابقه ای پانزده ساله(درصنعت تصفیه آب) در سال ۱۳۷۴(هجری شمسی) متشکل از هیات مدیره ای پنج نفره تاسیس گردید. ابتدا فعالیت های این شرکت در حوزه ی طراحی ، تولید و پیاده سازی سیستم های تصفیه آب صنعتی بود ولی به مرور زمان و با گسترش و فراگیر شدن سیستم های تصفیه آب خانگی اقدام به واردات و توزیع گسترده ی آن در ایران نمود ، پس از آن بصورت موازی درکنار فعالیت طراحی سیستم های تصفیه آب خانگی و صنعتی اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری ممبران VONTRON از کشور چین نمود ، در واقع شرکت VONTRON کارخانه ای دولتی و تحت نظارت دولت چین است که به عنوان قوی ترین و با کیفیت ترین کارخانه ی تولید لایه و غشاهای R.O در چین و آسیا و پس از آن به عنوان کارخانه ای مطرح در سطح جهان است. تولیدات غشاها ی R.O این کارخانه در حوزه های صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی میباشد و هریک  از آن ها برای انواع آب های سطحی ، دریایی ،زیر زمینی و غیره . . . قابل عرضه و استفاده میباشد.

موضوع فعالیت:

پس از اخذ نمایندگی انحصاری ممبران VONTRONدر ایران  ، بسیاری از سیستم های صنعتی و خانگی شرکت تولیدی و بازرگانی بسط کار با ممبران VONTRON در بازار ایران  عرضه گردید. در حال حاضر با تولید بیش از ۳۰۰۰ دستگاه سیستم تصفیه آب صنعتی و با تکیه بر دانش و فعالیت ۱۵ساله خود آمادگی تولید سیستم های تصفیه آب صنعتی در ابعاد مختلف و برای مصارف مختلف را دارد.

شرکت تولیدی و بازرگانی بسط کار سهامی خاص به شماره ثبت ۵۹۲۳ در سال ۱۳۷۴ در اداره ثبت شرکت های اهواز  تاسیس گردید.

در ابتدا ، حوزه بازرگانی شرکت بسط کار فقط در محدوده ی واردات خلاصه می شد ، واردات محصولات شرکت الکترونیک صنعت مکس مدیا(Max Media) از کشور کره جنوبی که شامل مانیتور های LCDو CRT میشد(که در آن وقت سرآمد مانیتورها محسوب می گردید).سپس در کنار واردات اقدام به توزیع آب بسته بندی شده در سطح کشور نمود.

در سال ۱۳۷۹ به صورت تخصصی وارد حوزه ی صنعت دستگاه های تصفیه آب شد و در کنار فعالیت های بازرگانی خود اقدام به تولید دستگاه های صنعتی در ابعاد ۲۵ متری ، ۵۰ متری ، ۱۰۰ متر تا هزار متر مکعب در شبانه روز نمود . تولید این نوع از دستگاه ها در تیپ های پروژه ای(بنا به درخواست مشتری)  و محصولی(عرضه در بازار عمومی ) انجام میگرفت. در بحث طراحی و تولید کاملا خودکفا بود تمامی قطعات مربوطه نیز از چهار کشور تایوان ، چین ، کره جنوبی و امارات متحده عربی وارد میشد ، که با این تفاسیر جز پیشگامان صنعت تصفیه آب در ایران محسوب میشود.

در سال ۱۳۹۳ اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری ممبران VONTRON در ایران کرد و تا به امروز توزیع کننده انحصاری آن در سرتاسر ایران می باشد.همچنین شرکت بسط کار وارد کننده برندها مشهور و معتبری از قبیل Soft Water ، Emtec ،Sure و Dow-Filmtec می باشد.

بازرگانی بسط کار در بخش صادرات نیز فعالیت های گسترده ای داشته است که می توان به صادرات سیمان و کلینکر به کشور های نظیر عراق ، قطر ، کویت ، امارات متحده عربی و پاکستان اشاره نمود.

لازم به ذکر است شرکت بسط کار قابلیت صادارت کلیه ابزار آلات و مصالح ساختمانی به تمامی کشورهای حوزه ی خلیج فارس را دارد.

اکنون با عنایت به پروردگار متعال و با هدف ایجاد حماسه ی اقتصادی دیگر صادرات را که نبض اقتصاد کشور محسوب می شود با جدییت تمام دونبال می کند ، بسط کار به خوبی می داند که واردات باید با تدبیر و در نظر گرفتن نیاز کشور صورت گیرد و صادرات نیز باید حساب شده و ارز آور برای کشورمان باشد چرا فرمایشات رهبر کبیر انقلاب را در راس کار  خود قرار داده است و هدفی جز بالا بردن نام ایران اسلامی ندارد.

 

مدیر عامل

061-33385973

تلفن

061-33911947-9

فکس

061-33385972

نشانی پستی

خوزستان،اهواز،کیانپارس،خیابان چمران،نبش 14 غربی ساختمان برج طبقه11،واحد1

پست الکترونیکی

info@bastkar.com

نوع فعالیت

شرکت: واردکنندهنظرات