گروه تولیدی صنعتی بابک

گروه تولیدی صنعتی بابک

خلاصه فعاليت

تولید کننده درب های اتوماتیک و پنجره های Upvc
نمای کامپوزیت – درب هوشمند کرکره ای – اسلایدینگ – جک دار و انواع راهبند – در و پنجره آلومینیومی – سقف کاذب

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره گروه تولیدی صنعتی بابک

این شرکت در سال ۱۳۶۱با هدف ارتقاء سطح کیفیت و کمیت صنعت آلومینیوم ایران در بخش خصوصی با مدیریت مهندس قاسم بیاتی تاسیس گردید.

این واحد تولیدی صنعتی دارای دو سالن تولید مجزا به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و دفتر مرکزی به مساحت ۲۰۰ متر مربع در کلان شهر اراک، قلب تپنده صنعت آلومینیوم ایران مشغول به فعالیت می باشد.

گروه صنعتی بابک همواره از پیشگامان و نوع آوران در زمینه تولید سازه های آلومینومی بوده است و سعی بر آن داشته که در راستای شکوفایی صنعت کشور و اشتغال زایی گام بر دارد.

مفتخریم از اینکه توانسته ایم توانمندیهای فرزندان کشورعزیزمان ایران را در زمینه تولید وصنعت به آن سوی مرزها معرفی نماییم.

موضوع فعالیت:

گروه تولیدی صنعتی بابک با توجه به توسعه روز افزون صنایع عمرانی و ساختمانی کشوراقدام به تولید با در نظر گرفتن اهمیت ارتقاء سطح کیفیت واستاندارد تولیدات وابسته به صنایع عمرانی و ساختمانی نموده است.

از جمله فعالیت های این گروه تولیدی صنعتی می توان به تولید انواع درب و پنجره آلومینیومی دو جداره و رنگی ، انواع درب و پنجره Upvc ، نمای کامپوزیت ، درب های هوشمند کرکره ای – اسلایدینگ – جک دار و انواع راهبند اشاره نمود.

گروه تولیدی صنعتی بابک با دارا بودن خط رنگ استاتیک قادر به تولید سازه های رنگی آلومینیومی با کیفیت عالی و ۵ سال ضمانت می باشد.

مدیر عامل

قاسم بیاتی

تلفن

66342630

فکس

66342632

نشانی پستی

جمهوري بين خيابان شيخ هادي و حافظ مجتمع تجاري يگانه طبقه 5 واحد 501

پست الکترونیکی

info@babakalomin.com

تلفن همراه

09122953220

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

آدرس کارخانه

اراك ، كيلومتر 5 جاده تهران ، خيابان امام علي(ع)، انتهاي خيابان سمت چپ ، خيابان آلومينيوم بابك پلاك

تلفن کارخانه

34135219(086)

فاکس کارخانه

34135219(086)

کلمات کلیدی مرتبط


نظرات