پله آسان رو

پله آسان رو

خلاصه فعاليت

آسان رو – پله ایمن کارگاهی، پله آسان رو قطعه ای پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن
کافی است یک نفر کمتر آسیب ببیند ما به هدف خود رسیده ایم

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره مجموعه آسان رو

پله آسان رو قطعه ای پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن با ابعاد ظاهری ۱۳۰*۴۳۰*۵۱۰ میلیمتر میباشد. در قسمت زیر کف پله پلهای تقویتی در نظر گرفته شده که جهت بالا بردن مقاومت فشاری کف پله میباشد در قسمت دور صفحه اصلی قطعه پلهای ارتباطی و تقویتی وجود دارد که جهت بالا بردن مقاومت قطعه ونیز درگیری کامل با گچ استفاده شده برای اتصال بهتر پله آسان رو به شمشیری پله ساختمان میباشد. در سطح کف پله تعدادی آج جهت جلوگیری از سر خوردن شخص قرار گرفته است .
در دور کف پله در صفحه اصلی سوراخهای مثلث شکل قراردارد که به منظور درگیری قطعه با گچ لحاظ شده است .
در گوشه های پله آسان رو سوراخهایی تعبیه شده که در صورت نیاز برای اتصال قطعه بوسیله رول بولت به شمشیری پله میتوان از آن استفاده نمود .

 

موضوع فعالیت
آسان رو – پله ایمن کارگاهی، پله آسان رو قطعه ای پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن

از آنجا که در پروژه های ساختمانی نصب پله ها وآسانسور جزء آخرین مراحل نازک کاری محسوب میشود تردد در راه پله های کارگاه همیشه با دشواری وعموما حوادث همراه میباشد . آسان رو در جهت رفع این نقیصه طراحی وساخته شده است . طبق آمار اداره تجزیه وتحلیل حوادث ناشی از کار وزارت کار بیشترین حوادث در ساختمانهای در حال ساخت بعد از مرحله گود برداری واسکلت مربوط به راه پله وچاله آسانسور وسقوط از داربست میباشد . در مقایسه با نصب آسانسور نفر رو کارگاهی ویا احداث پله های فلزی موقت ویا حتی ساخت پله کامل بوسیله آجر جهت تردد آسان رو بسیار مناسب تربا نصب سریع و کم هزینه تر خواهد بود واز آنجا که قابل جمع آوری ونصب در پروژه های بعدی میباشد از نظر اقتصادی نیز قابل توجیه میباشد . از دیگر مزایای آسان رو ایجاد امنیت وتسریع در حرکت وتردد بین طبقات بوده که منجر به بالا رفتن راندمان کار در طول زمان پروژه میگردد .این امر باعث بالا رفتن کیفیت ساخت شده چرا که نیروهای نظارتی وفنی راحتتر وبیشتر امکان سر کشی واحیانا رفع نقص را خواهند داشت . از نظر بهداشت وسلامت کار قابل ذکر است که آسان رو با ایجاد سطح مناسب وقابل اتکا در بالا وپائین رفتن از آسیب دیدگی زانو ها که دراثر تردد در پله های کارگاهی بسیار متداول میباشد جلوگیری می نماید .

ضمائم

تائیدیه ها:

  • گواهی آزمایشگاه متالورژی رازی
  • گواهی ثبت اختراع
  • گواهی طرح صنعتی

تلفن

22221606 - 26412706 26412733 - 26412736

نشانی پستی

تهران، بلوار میرداماد، روبروی مسجد الغدیر، خیابان شنگرف، بن بست یکم، پلاک 1، واحد 7

پست الکترونیکی

info@asanro.net

تلفن همراه

09121822446

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده


نظرات