آسافرم ( طراح و مجری معماری و معماری داخلی)

آسافرم ( طراح و مجری معماری و معماری داخلی)

خلاصه فعاليت

شرکت معماری آسا فرم فعالیت خود را در سال 1380 آغاز نمود ، زمینه فعالیت این شرکت به صورت تخصصی طراحی و مشاوره معماری و معماری داخلی برای کاربری های مختلفی همچون مسکونی، اداری، تجاری، تفریحی، ورزشی، نمایشگاهی، رستوران و هتل می باشد.

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت آسافرم :

شرکت معماری آسا فرم فعالیت خود را در سال ۱۳۸۰ آغاز نمود ، زمینه فعالیت این شرکت به صورت تخصصی طراحی و مشاوره معماری و معماری داخلی برای کاربری های مختلفی همچون مسکونی ، اداری ، تجاری ، تفریحی ، ورزشی ، نمایشگاهی ، رستوران ،هتل و …. میباشد.

در طی چند سال گذشته کوشیده ایم تا نقطه نظراتی متفاوت به مخاطب ارائه نماییم ، این شرکت با در اختیار داشتن متخصصینی مجرب در عرصه معماری کوشیده است تا پاسخ مناسبی در جهت رشد و شکوفایی معماری کشور عزیزمان ایران ارائه نماید.

موضوع فعالیت:

مشاوره آموزشی،طراحی داخلی،معماری و نما

شرکت معماری آسافرم با استفاده از مهندسان نمونه توانسته در سالهای اخیر روندی روبه رشد داشته باشد.

شرکت آسافرم با مدیریت مهندس سعید جوهری توانسته در مدتی کوتاه دستاوردهایی چشمگیر در عرصه معماری داشته باشد و معماری ناب، هماهنگ با پیشرفتهای علمی و همسو با نظریه های جهانی و مطابق با آخرین متدهای علم معماری در دنیا را ارائه دهد.

سعید جوهری: مدیر عامل شرکت آسافرم، دارنده گواهینامه کارگاه تخصصی از دانشگاه دلفت هلند زیرنظر پروفسور رم کولهاوس، ثبت اختراع مبلمان آسا، مولف کتاب خلاقیت در معماری، رتبه برتر دوازدهمین جشنواره خوارزمی استان تهران، دریافت تندیس از  هفتمین جشنواره مبتکرین و نوآوران بسیجی، دانشجوی برتر معماری دانشگاه شهید بهشتی کرج، همکار و مشاور برگزاری همایش بین المللی راهکارهای پیوستگی ساختمان و شهر، مقاله منتخب دوره پایانی فراخوان مقاله نویسی با موضوع مشکلات آموزشی در عرصه معماری، منتخب اولین دوره مسابقات معماری داخلی کشور و …

گروه طراحی :

مژگان صفری- کارشناسی ارشد معماری

سهیلا کلهر- کارشناسی ارشد معماری

آناهیتا بیگی- کارشناسی معماری

مهرداد عبدالهی- کارشناسی ارشد معماری

اشکان کریمی- کارشناسی معماری

مجید حیدری- کارشناسی ارشد عمران

محمد شریفی- کارشناسی عمراننظرات