۳۰ نمونه کاربرد پنجره های مدرن در کنج بنا


۳۰ نمونه کاربرد پنجره های مدرن در کنج بنا

Modern-Corner-Windows-on-Freshome-1

در این مجموعه تصاویر ۳۰ نمونه از پنجره های مدرن که در کنج بنا قرار گرفته اند، جهت معرفی به مهندسین و معماران فراهم آورده شده تا الهام بخش پروژه های معماری در آینده باشد.

Modern-Corner-Windows-on-Freshome-2

یکی از معروف ترین نمونه های کاربرد پنجره های کنج خانه آبشار اثر فرانک لوید رایت می باشد که این ویژگی یادآور خانه های آمریکایی این معمار است. این سبک از خانه ها الهام بخش معماران جهت ایجاد رابطه ای عمیق تر بین بنا و منظر پیرامون آن می باشد.

پنجره های کنج با کاهش جرم ساختمان باعث می شود تا ساکنین این خانه ها از نور خورشید نهایت استفاده را در دوزاویه مختلف داشته باشند و با این پنجره ها میتوان از طبیعت بکر روستاها و تپه های جنگلی و سواحل و مناظر کوهستانی احساس مطلوب تری داشته و همزمان از محیط گرم خانه و طبیعت زیبا بهرمند گشت. در تصاویری که در ادامه مشاهده خواهید کرد کاربرد پنجره های کنج را خواهید دید که دارای فریم یا فاقد فریم بوده و می توانند با عرضه دید پانورامیک گسترده تر و همچنین جزئیات جذاب معماری خلاقیت شما را برانگیزند.

Modern-Corner-Windows-on-Freshome-3 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-4 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-5 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-6 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-7 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-8 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-9 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-10 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-11 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-12 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-13 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-14 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-15 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-16 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-17 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-18 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-19 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-20 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-21 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-22 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-23 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-24 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-25 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-26 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-27 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-28 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-29 Modern-Corner-Windows-on-Freshome-30

منبع: freshome.com
ترجمه:  بانک اطلاعات صنعت ساختمان  تهران سازان
لطفا در صورت کپی آدرس سایت www.Tehransazan.com را به عنوان منبع ترجمه ذکر کنید.

نظرات