نسل آینده لوازم آشپزخانه (قسمت اول)


بررسی وسایل نوین آشپزخانه

خط  لوازم آشپزخانه  منحصر به فرد طیف گسترده ای ازوسایل  پخت و پز برتر، تهویه و تبرید، و لوازم شستشو و شیرآلات، کابینت و.. را در آشپزخانه شامل می شود.
در این مقاله  لوازم نوین  که در آینده نه چندان دور در آشپزخانه ها خواهیم دید می پردازیم .

1950s-kitchen-of-the-future

گاز و پخت و پز:

پخت و پز و شیوه زندگی نوین در نسل جدید اجاق گاز های صفحه ای تجربه خواهید کرد، رسیدن به درجه حرارت بالا در کسری از ثانیه و صرفه جویی در مصرف منابع طبیعی همچون گاز یکی از خصوصیات بارز نسل جدید گاز های صفحه ای در آشپزحانه های نوین می باشد.

خصوصیات این نوع گازها انتقال گرما و تهویه به صورت دوگانه از طریق صفحه پشت اجاق گاز، نمایشگر ال سی دی دارای توان و زمان ، مصرف کم و زیبایی خاص این نوع اجاق گازها می باشد.

اجاق گاز صفحه ای جدید

 

اجاق گاز صفحه ای نوین اجاق گاز صفحه ای

یخچال و فریزر:

نسل جدید یخچال های آینده تلفیقی از نگهداری مواد خوراکی و پخت و پز خواهند بود این نوع یخچال ها در آینده ای نه چندان دور نقش ماکرویوو را هم ایفا میکنند

حفظ سرمای داخل یخچال با طراحی بدنه های فولادی زیبا و ضد زنگ از نسل های نوین یخچال ها خواهند بود

همچنین طراحی های آینده درب های یخچال به سمتی خواهند رفت تا بدون باز کردن درب انها و اتلاف انرژی از محتویات داخل آن باخبر شوید و مواد خوراکی مد نظر خود را از طریق صفحه نمایش لمسی بر روی درب آن مشاهده نمایید.

یخچال هوشمند یخچال هوشمند2 یخچال نسل اینده samsung-refridgerator-یخچال فریزر samsung-یخچال یخچال- تهران سازان3

P01-C-1-1500-640x853

نسل جدید قهوه ساز ها:

اگر شما عاشق نوشیدنی های گرم  قهوه، اسپرسو، کاپوپینو، چای داغ و …هستید، قطعا وسایلی در آینده دراختیار شما خواهد بود که فقط با پرکردن مخزن های مخصوص نوشیدنی مورد علاقه خود در کمتر از چند دقیقه آماده و تحویل داده می شود به عنوان مثال کافی است شما ظرف مخصوص چای را پر کرده و هر زمانی که نیاز به چایی داشته دستگاه چای را از مخزن با مقدار باب طبع شما برداشته وآمده میکند و یا هنگامی که نیاز به قهوه دارید با لمس کردن کلید، دستگاه به سرعت از طریق برنامه ای که  قبلا به حافظه دستگاه داده اید را با مخلوط قهوه و شکر و شیر و هرآنچه که شما دوست دارید آماده میکند.

قهوه ساز جدید

 

کابینت :

نسل نوین کابینت و قفسه بندی روز به روز به سوی ایجاد راحتی و دسترسی راحت تر به وسایل آشپزخانه می روند که  توسط جک های هیدرولیکی و قفسه و یراق الات نوین استفاده از فضاهای پرتی که تا به امروز هیچ کارایی نداشتند این امر امکان پذیر میگردد. و همچنین استفاده همزمان از کانتر آشپرخانه و شکل پذیر بودن آشپزخانه بنا به نیاز ما از جمله ایده های نوین نسل آینده کابینت در آشپرخانه ها خواهد بود.

 

kitchen-storage pull-out-trash-bins

3-kitchen-design

کابینت نسل جدید

 

کانتر متحرک

 

 

 

 

 

آشپزخانه هوشمند

 

 

برای مشاهده شرکت های فعال در زمینه لوازم و تجهیزات آشپزخانه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده شرکت های فعال در زمینه طراحی و اجرا انواع کانتر آشپزخانه اینجا کلیک کنید.

گردآوری:  مرجع آنلاین صنعت ساختمان  تهران سازان

لطفا در صورت کپی آدرس سایت www.Tehransazan.com را به عنوان منبع ترجمه ذکر کنید.

 


نظرات