۱۰ طراح داخلی که دنیا را متحول کردند


۱۰ طراح داخلی که دنیا را متحول کردند

ts-news-interior-designer

در ادامه با ۱۰ طراحی داخلی مشهور که موفقیت آنها در دنیا چشمگیر است و آثار آنها آشنا خواهید شد:

۱٫ فیلیپ استارک

طراح مشهور فرانسوی که در زمینه های مختلف طراحی از طراحی داخلی، طراحی مبلمان تا طراحی تجهیزات الکترونیک و حتی خمیر دندان آثاری دارد. او در سال ۱۹۸۲ زمانیکه طراحی داخلی آپارتمان رئیس جمهور سابق فرانسه Francois Mitterrand را انجام داد، به شهرت رسید.

1--Philippe-Starck 2-Shelter-Hotel

۲٫ کریم رشید

 کریم رشید یکی از برترین طراحان صنعتی هم عصر خود است، او که از مصر آمده محصولات بیشماری را طراحی کرده و بعلاوه در عرصه طراحی داخلی، طراحی مد، مبلمان و تجهیزات نورپردازی نیز فعالیت داشته است. داروخانه Oaza Zdravlja در بلگراد صربستان از طراحی های موفق او محسوب می شود که در آن فضای کسالت بار داروخانه به یک فضای زیبا با اشکال و نمادهایی سیال تبدیل شده است. رنگ غالب این فضا رنگ سبزی به طراوت رنگ بهار است، رنگی که نمادی از زندگی سالم و شفاست. تمام فرم ها دارای گوشه های گرد و سیال بوده و اکثر مبلمان ها شفاف و ساخته شده از پلاستیک می باشند.

3-Karim-Rashid 4-pharmacy-green-design4

۳٫ پاتریشیا اورکویلا

طراح و معمار اسپانیایی که نامی شهیر در دنیای طراحی داخلی می باشد. او فارغ از ملیتش پروژه های متعددی در سراسر دنیا دارد. می توان به هتل W Hotels Retreat & Spa در پورتوریکو کارائیب اشاره کرد.

5-Patricia-Urquiola

 6-

۴٫ فدریکو دلروسو

او استودیو خویش را در میلان پایه گذاری کرد و شهرت وی به دلیل ترکیب متریال های مختلف می باشد. به عنوان نمونه ترکیب بتن و چوب یا فلز و شیشه و یا ترکیب همه آنها با هم. بی شک او از نامدارترین های هم نسل خود است.

 7-Federico-Delrosso 8

۵٫ مارتین برادنیزکی

او متعلق به نسل جوان طراحان داخلی است و مخاطب دو قطب دنیای طراحی داخلی یعنی نیویورک و لندن است. سبک او با عنوان ” لوکس مینیمال” شناخته شده است و این عنوان نشانگر دیدگاه اوست. او ظاهر را ساده نگه می دارد اما در عین حال همه چیز بهترین به نظر می رسند.

9-Martin-Brudnizki 10-Las-Iguanas-Restaurant

۶٫ تیاری دسپونت

طراح و در عین حال هنرمند و معماری که جزء دانش آموخته های قدیمی این رشته است. او که اهل فرانسه می باشد اما کارهای او در سراسر دنیا وجود داشته و نمایشگاه های متعددی در نیویورک برگزار کرده است.

11-Thierry-W.-Despont 12-swiss-chalet2

۷٫ مایلز رد

او که در گذشته طراح صحنه بوده است و سابقه اش او را به فردی موفق در حرفه طراحی داخلی کرده است. سابقه او این امکان را فراهم کرده که با کلیه سبک ها و ژانرها بتواند طراحی خود را تطبیق دهد. او ترجیح می دهد که به جای نمود شخصیت صاحب یک خانه، دکوراسیون داخلی فضا را طراحی کند.

13-Miles-Redd

14-Houston-LR

۸٫ مایکل اس اسمیت

طراح آمریکایی که دفتر او در لس آنجلس مستقر است. از آنجایی که هر هنرمندی برای یک طراحی خاص شناخته می شود، شهرت این طراح در طراحی داخلی کاخ سفید در سال ۲۰۰۸ می باشد. البته که این طراح آثار دیگری را نیز در کارنامه خود دارد که می توان به پروژه  Tower Grove اشاره کرد.

 15-Michael-S.-Smith-(1) 16-Michael-S.-Smith-(2)

۹٫ کاترین و توماس ویداوسکا

دو عضو یک خانواده معمار لهستانی که جوایز متعددی را از آن خود کرده اند. سبک آنها را می توان در طراحی آپارتمانی در ورشو لهستان مشاهده کرد. فضای داخلی این آپارتمان مدرن بوده و حتی در برخی نقاط آینده نگرانه، زیبا، راحت و کاربردی. ترکیب زیبای رنگ ها و ایجاد فضایی پر از شور جوانی و حس شادی مشخصه کار آنهاست.

17-apartment-in-warsaw5-(2) 18-apartment-in-warsaw5-(1)

۱۰٫ رابرت بایلی

این طراح کانادایی عملکرد را با طراحی و راحتی را با زیبایی ترکیب کرده است.

19-Robert-Bailey 20-naramata-cabin-robert-bailey-interiors

برای مشاهده شرکت های فعال در زمینه طراحی داخلی اینجا کلیک کنید.

منبع: homedit.com
ترجمه:  بانک اطلاعات صنعت ساختمان  تهران سازان
لطفا در صورت کپی آدرس سایت www.Tehransazan.com را به عنوان منبع ترجمه ذکر کنید.

نظرات