نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی


حمید مهدوی فر، مسؤول ستاد اطلاع‌ رسانی ششمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌ های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی در این خصوص گفت: این نمایشگاه در حوزه محصولات، خدمات و آخرین تکنولوژی‌های مرتبط با انرژی‌های نو و تجدیدپذیر و نیز صرفه‌جویی و بهینه سازی مصرف انرژی در ایران برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه فرصت مغتنمی است تا مشارکت‌کنندگان ایرانی و بین‌المللی محصولات و خدمات خود را در صنعت انرژی در فضایی مناسب به نمایش درآورند. از سوی دیگر نمایشگاه هر ساله پذیرای شرکت‌هایی از ایران و سایر کشورهای جهان بوده و مکانی برای تبادل اطلاعات و تجربیات بین کشورهای مشارکت کننده است.

مسؤول ستاد اطلاع‌رسانی ششمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی همچنین از برگزاری سومین نمایشگاه مولدهای مقیاس کوچک همزمان با ششمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با مشارکت پژوهشگاه نیرو و کمیته ملی انرژی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

وی افزود: این نمایشگاه با توجه به تغییرات پیش رو در صنعت برق و پیشرفت‌های تکنولوژی در چند سال اخیر و همچنین مشکلات ناشی از احداث و نگهداری نیروگاه‌های بزرگ و شبکه‌های سراسری انتقال و توزیع و با وجود پتانسیل ظرفیت‌های شرکت‌های داخلی در طراحی و احداث مولدهای مقیاس کوچک و نیروگاه‌های گازی در کشور و با توجه به افزایش روزافزون قیمت انرژی در کشور و استقبال صنایع برای مدیریت انرژی‌های تلف‌شده در فرآیند تولید و سیاست‌های حمایت از ایجاد نیروگاه‌های پراکنده توسط دولت برگزار می‌شود.

CrthGallery (1)


نظرات