طراحی مینیمال چینی آلات بهداشتی اثر استودیو دانمارکی Norm


طراحی مینیمال چینی آلات بهداشتی اثر استودیو دانمارکی Norm

Felt-by-Norm-Architects-for-Ex-t_dezeen_784_0

استودیو Norm به تازگی مجموعه ای از مبلمان و اکسسوری حمام را به صورت مینیمال برای شرکت Ex.t طراحی کرده است. روشویی و وان طراحی شده در این مجموعه فرم مشابهی داشته و از متریالی دست ساز با وزن کم به نام Living Tec ساخته شده اند. این متریال کامپوزیتی از آلومینیوم اکسید و رزین پلی استری اکریلیک می باشد. پایه محصولات این مجموعه از یک استند فلزی به صورت ضربدری تشکیل شده که پرداخت مات و مشکی رنگ و پایه های ظریف با مقطع دایره دارد.

طراحی این مجموعه متاثر از دیتیل های چدنی اتصالات ابداع شده در دهه های ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ می باشد و پایه این محصولات ملهم از گلدان های ویکتورین در باغ های زمستانی است. طراح این مجموعه علاوه بر رویکرد مینیمالیستی در طراحی این محصولات تاکید می کند که سعی در بیان سبک مدرنیست سالهای ۱۹۲۰ تا ۱۹۳۰ داشته و زوائد دکوراتیو را از آن حذف کرده تا نیاز به حذف یا اضافه کردن هیچ المانی برای بهبود بخشیدن به محصول وجود نداشته باشد. در این طراحی سعی بر ارائه تجهیزات حمام به صورت زیبا و مجسمه گونه و همینطور کم وزن و سبک بوده است.

در قفسه های ارائه شده همراه این مجموعه محلی برای آویزان کردن حوله در نظر گرفته شده است. بعلاوه روی مربع های خالی را می توان با اضافه کردن در به صورت محفظه بسته درآورد. همینطور قابلیت نصب آینه به صورت مربع و گرد روی این ساختار مدولار وجود دارد.

Felt-by-Norm-Architects-for-Ex-t_dezeen_468_2-copy  Felt-by-Norm-Architects-for-Ex-t_dezeen_784_1 Felt-shelf-by-Norm-Architects-for-Ex-t_dezeen_468_3 Felt-shelf-by-Norm-Architects-for-Ex-t_dezeen_468_5 Felt-shelf-by-Norm-Architects-for-Ex-t_dezeen_468_8 Stand-basin-by-Norm-Architects-for-Ex-t_dezeen_468_3 Stand-basin-by-Norm-Architects-for-Ex-t_dezeen_468_8 Stand-basin-by-Norm-Architects-for-Ex-t_dezeen_468_9 Stand-basin-by-Norm-Architects-for-Ex-t_dezeen_784_3 Stand-bathtub-by-Norm-Architects-for-Ex-t_dezeen_784_1 Stand-bathtub-by-Norm-Architects-for-Ex-t_dezeen_784_2

منبع:dezeen.com
ترجمه:  بانک اطلاعات صنعت ساختمان  تهران سازان
لطفا در صورت کپی آدرس سایت www.Tehransazan.com را به عنوان منبع ترجمه ذکر کنید.

نظرات