بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی


 

به گزارش خبرگزاری مهر، بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی با حضور و مشارکت ده‌ها شرکت داخلی و خارجی از بیست و نهم تیرماه تا یکم مرداد ماه (۲۰-۲۳ July) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می شود. در این نمایشگاه بیش از ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و ۸ کشور خارجی، نوین ترین تولیدات، تجهیزات و صنایع و تجهیزات مرتبط به این صنعت را ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهند داد.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی امسال شاهد حضور و مشارکت ۲۰۰ شرکت و واحد صنعتی داخلی و ۵۰ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، چین، جمهوری چک، آلمان، هلند، بلغارستان و کره جنوبی است.

تعداد شرکت های خارجی در نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته بیش از ۱۵ درصد افزایش یافته است. این نمایشگاه در فضایی به مساحت بیش از ۳۲ هزار متر مربع و در ۷ گروه کالایی شامل کاشی و سرامیک، ماشین آلات و تجهیزات، چینی بهداشتی، رنگ و لعاب، مواد اولیه، پخت سوم و شیرآلات، سرویس های بهداشتی، پخش کاشی و نشریات مرتبط برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در مجوعه شرقی محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران و در سالن های ۶-۷-۸-۹-۱۰-۱۱-۱۲-۱۳-۱۴-۱۵-۲۷ و سری سالن های ۲۵ برگزار می شود.

برگزاری ۸ نشست تخصصی و کارگاه علمی با حضور استادان، کارشناسان و صنعتگران حوزه کاشی و سررامیک و حضور چند هیات اقتصادی و بازرگانی از کشورهای منطقه خاورمیانه در محل نمایشگاه، برخی از برنامه های جانبی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک تهران خواهد بود.

شناسائی بازارهای جدید صادراتی، افزایش صادرات، معرفی ظرفیتهای بالقوه و بالفعل این بخش صنعتی کشور، برنامه ریزی برای حل مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود این صنعت، ایجاد بستر های مناسب برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، ایجاد زمینه اشتغال و کارآفرینی، آشنایی دست اندرکاران با محصولات، نوآوریها و ظرفیتهای موجود، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی برای ارتقاء کیفیت تولید و ایجاد ارتباط مستقیم و رو در رو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران چهارمین تولید کننده و همچنین چهارمین صادر کننده بزرگ کاشی و سرامیک جهان است. چین، برزیل و هند، کشورهای هستند که در تولید و صادرات این صنعت رتبه های اول تا سوم را در اختیار دارند.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی از بیست و نهم تیرماه تا یکم مرداد ماه هر روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

armitaj-2 eefaceram-2 goldis kashi-2 kale-2 kashi aghigh-2 kashi seramik pasargad-2 semnan kashi-2 sina kashi-2


نظرات